Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiuosiuose paštuose prasideda kalėdinis antspaudavimas

Kalėdinio antspaudavimo pavyzdys
Lietuvos pašto nuotr. / Kalėdinio antspaudavimo pavyzdys
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo gruodžio 1 dienos, šeštadienio, visuose centriniuose bei Druskininkų ir Palangos paštuose pradedamas kalėdinis antspaudavimas. Skaičiuojama, jog iš viso šiuose paštuose bus išsiųsta daugiau nei milijonas laiškų ir siuntinių, pažymėtų kalėdiniais spaudais.

„Kiekvienais metais gruodžio mėnesį Lietuvos pašto darbo krūvis išauga kelis kartus. Gyventojai savo artimiesiems siunčia ne tik kalėdinius sveikinimus, bet ir įvairias dovanas, todėl norime, kad sveikinimai būtų dar išskirtinesni ir skleistų šventinę nuotaiką“, – sakė Pardavimų tarnybos direktorius Arūnas Venckavičius.

Specialiu Kalėdų spaudu, kuris primins apie artėjančias didžiąsias metų šventes, didžiuosiuose paštuose bus antspauduojama pašto korespondencija ir siuntiniai.

Kalėdinio spaudo viršuje bus užrašas „Kalėdų paštas“, po juo – miesto, kuriame antspauduojama, pavadinimas. Antspaudo viduryje – antspaudavimo dienos data, o apačioje – Kalėdų miestelio fragmentas.

Tokiais spaudais iš viso bus antspauduojama 12-oje paštų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės, Telšių centriniuose bei Druskininkų ir Palangos.

Specialiu spaudu laiškai ir siuntiniai bus antspauduojami iki kitų metų sausio 5 dienos.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min