Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausios Kalėdos – Lietuvoje (II dalis)

Kalėdinis žaisliukas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kalėdinis žaisliukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors sniegas šiemet vėlyvas, Kalėdinės nuotaikos, kad ir mažais žingsneliais, ateina. Per metus taip daug skundėmės, pykome, keikėme gyvenimą, politikus ir savo šalį... Leiskime likusias šių metų dienas sau pailsėti. Niekur negali būti geresnių Kalėdų nei Lietuvoje, nes čia esame mes. Ir dar dėl kelių priežasčių.

Ketvirtoji priežastis. Niekam nėra paslaptis, kad lietuvis – taupus žmogus. Kaip sakoma, ne dėl to, kad „skūpas“, o dėl to, kad žmogus protingas – juodai dienai atsideda. Taupome kas ką – vienas litą prie lito, kitas kaimyno dienraščio prenumeratą (jo pašto dėžutė neužsirakina – pats kaltas, kad nesusitaisė), trečias stiklainius nuo marinuotų agurkėlių, o dažnas butelius nuo alaus. Kalėdos pas mus geriausios todėl, kad tada niekas nebetaupo. Nors visi labai nemėgstam vartotojiškumo, bet skubėdami kaip tik galime užplūstame parduotuves ir dovanojame sau dovaną – tiek dirbę pagaliau išleidžiame (beveik) viską be liūdesio veide. Juk Kalėdos.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Daugybė tuačių alaus butelių
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Daugybė tuščių alaus butelių

Penktoji priežastis. Kai kas piktu žodžiu pamini valdžią, pridūriame, kad ir mums nepatinka. Tik nepatinka pasakom kaip pridera – riebiai. Tačiau kol vieni burnas aušina, kiti laboratorijose užsirakinę rezga revoliucinius planus ir kuria XXI a. technologijos stebuklus. Pirmieji išaiškinome, kad bet kokio gėrimo butelį galima atidaryti neturint jokių specialių įrankių, per „Linkomaniją“ filmus žiūrėti pigiau nei kinoteatre, o šaldytuvas „Snaigė“, kaip ir televizorius „Šilelis“ ne kažin ką nusileidžia „Sony“ ar „Bosch“. Sako, tautiečiai išrado net vaistus nuo korupcijos. Tiesa, jų veikimas moksliškai kol kas nepatvirtintas. Bet, kaip sakoma, stebuklai įvyksta per Kalėdas, o cepelinas išviręs dalimis irgi cepelinas. 

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Vaistai nuo korupcijos
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Vaistai nuo korupcijos

Šeštoji priežastis. Apie tai, kad esame pramogų sostinių sostinė kitą kartą. Šįsyk apie žydruosius TV ekranus. Kada nors matėte, kaip atrodo žmogus, neturintis kabelinės? Jis turi satelitinę! Kad ir kaip prastai gyvename, savo būties be televizoriaus dažnas neįsivaizduoja. Tačiau tikrasis kelių palydovinių lėksčių ir trijų televizorių turėjimo privalumas paaiškėja tik per šventes. Programų tiek daug, o jūs, galite žiūrėti jas visas, ypač jei turite auksinį ar paauksuotą „paketą“. O ypač smagu, kad kaimynas neatsilieka. Tai – puiki priežastis nueiti į svečius, juk kartu švęsti kur kas smagiau. Ypač, jei rodys laidą gražiausių moterų ir automobilių top 100.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Palydovinės lėkatės
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Palydovinės lėkštės

Ir toliau pasakosime, kodėl geriausios Kalėdos Lietuvoje. Tuo lengva patikėti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min