Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 27d. 11:24

JAV diplomatų šeimos į Pabradės vaikų globos namus atvežė žadėtas kalėdines dovanas

JAV diplomatai Pabradės vaikų namų globotiniams įteikė Kalėdų dovanas
Organizatorių archyvo nuotr. / JAV diplomatai Pabradės vaikų namų globotiniams įteikė Kalėdų dovanas

Gruodžio 23 dieną, sekmadienį, JAV ambasados diplomatai kartu su savo šeimomis lankėsi Pabradės vaikų globos namuose ir atvežė jiems žadėtas kalėdines dovanėles.

Vaikų namų globotiniai rašė laiškus JAV ambasadai juose išdėstydami savo norus ir pageidavimus, JAV diplomatai ir visi ambasados darbuotojai stengėsi nupirkti vaikams jų pageidaujamas dovanas. Nors ir ne visus norus pavyko įgyvendinti, tikimasi, kad ir kitokios šventinės dovanos, rodomas dėmesys ir jau pažįstami veidai pradžiugins globos namų gyventojus. Šis vizitas yra kasmetinės JAV jūrų pėstininkų visame pasaulyje inicijuojamos labdaros akcijos „Žaislai vaikams“ dalis.

Paskutinį kartą JAV diplomatai globos namuose lankėsi lapkričio mėnesį ir atsižvelgdami į globos namų poreikius,  diplomatai  nupirko dvi skirtingas žoliapjoves, kurios padės palaikyti tvarkingą globos namų aplinką ir, svarbiausia, lygins futbolo lauko žolę. Žoliapjovėms įsigyti specialus J.Kirby Simon fondas skyrė  daugiau nei 600 JAV dolerių.

JAV ambasados bendradarbiavimas su Pabradės vaikų globos namais prasidėjo prieš metus, kai globos namuose lankėsi Pensilvanijos nacionalinės gvardijos kariškiai ir vaikams padovanojo naujus futbolo vartų tinklus. Jų vizito metu kartu su globos namų vadove p. Joleta Veronika Dubauskiene buvo aptarti ir tolimesni globos namų poreikiai.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min