Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdinės atvirutės skatins moteris pasirūpinti savo sveikata

Kalėdinė atvirutė su rožiniu kaspinu.
Iniciatorių nuotr. / Kalėdinė atvirutė su rožiniu kaspinu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant šventėms sveikatinimo projektas „Nedelsk“ kartu su kūrybine studija „Popieriaus stilius“ pristato kalėdines atvirutes, pažymėtas kovos su krūties vėžiu simboliu – rožiniu kaspinu. Nuo kiekvienos nupirktos atvirutės 50 centų bus skiriama projekto „Nedelsk“ veiklai – moterų patikroms dėl krūties vėžio visoje Lietuvoje.

„Džiugina, kad jau dabar šios meilės ir šilumos kupinos atvirutės yra gausiai perkamos, – sako projekto „Nedelsk“ iniciatorė Agnė Zuokienė. – Ir tai suprantama – šios atvirutės – ne tik gražiausių žiemos švenčių linkėjimai, bet ir vilties simbolis. O kokia geresnė kalėdinė dovana gali būti už viltį gyventi?“ A.Zuokienės teigimu, dovanodami šias atvirutes mylimoms moterims, jų artimieji skatina jas nepamiršti savęs net ir pasinėrus į prieššventinį šurmulį.

Iniciatorių nuotr./Kalėdinė atvirutė su rožiniu kaspinu.
Kalėdinė atvirutė su rožiniu kaspinu.

Tai ne pirma sveikatinimo projekto „Nedelsk!“ organizuojama akcija. Šį spalį projekto savanoriai 100 Lietuvos mokyklų organizavo „Rožinio kaspino“ akciją, kurios metu vaikai kvietė savo mamas bei močiutes pasitikrinti sveikatą. 88-iose šalies bibliotekose buvo įrengtos specialios „Rožines lentynos“ su knygomis apie moteris. 15-oje Lietuvos miestų tradiciškai buvo įžiebta Rožinė vilties ir tikėjimo šviesa, apšviečianti pasirinktų pastatų fasadus.

Taip pat jau 7-erius metus tęsiamas konkursas „Težydi mano miestas“, skatinantis gėlėmis puošti savo ir savo gimtojo miesto aplinką. Sveikatinimo projektas „Nedelsk!” visoje Lietuvoje jau 9 metus rengia moterims krūtų savityros praktinius mokymus, organizuoja viešas paskaitas apie krūties vėžį, propaguoja darnaus gyvenimo būdą.

Rožiniu kaspinu pažymėtų kalėdinių atviručių galima įsigyti e-parduotuvėse popieriausstilius.lt, atvirukai-kalediniai.lt ir parduotuvėse „Popieriaus stilius“, „Švenčių krautuvė“ Vilniuje, „Manto namai“ bei įmonės „Prekių ir Paslaugų grupė“ biure Klaipėdoje.

Iniciatorių nuotr./Kalėdinė atvirutė su rožiniu kaspinu.
Kalėdinė atvirutė su rožiniu kaspinu.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min