Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didmiesčiuose apdrausti šventiniai renginiai

Papuošta eglutė prie Aušros vartų...
Oksanos Školnajos/15min.lt nuotr. / Papuošta eglutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Per šias šventes penkių didžiųjų miestų gyventojai bus ramūs, kad įvykus tam tikriems nelaimingiems atsitikimams kalėdinių miesto eglių įžiebimo ir kitų renginių metu jie gaus draudimo išmokas.

Miestiečiai apdrausti nuo galimų nelaimių miestų aikštėse: scenos konstrukcijų, dekoracijų, prožektorių, filmavimo kamerų griuvimo, gaisro ar kitų nelaimingų atsitikimų. Tai yra Kalėdinė „PZU Lietuva“ dovana 5 didiesiems Lietuvos miestams, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Pasak „PZU Lietuva“ Bendrosios civilinės atsakomybės rizikų ekspertės Nomedos Bepirštytės, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje Kalėdinės šventės yra apdraudžiamos pirmą kartą, o Vilniaus ir Kauno renginių organizatoriai Kalėdinius renginius draudžia jau keletą metų.

„Dauguma šių švenčių paprastai praeina gana ramiai. Tačiau apdrausdami didžiųjų miestų renginių organizatorių civilinę atsakomybę, norėjome užtikrinti, kad bet kokie galimi nesklandumai miestų aikštėse prie šventinės eglės nesugadintų dalyviams Kalėdinės nuotaikos“, – sako N. Bepirštytė.

Kalėdinių renginių draudimas kompensuos žalas, susijusias su renginio metu galinčiais įvykti nesklandumais – scenos konstrukcijų, dekoracijų, prožektorių, filmavimo kamerų griuvimu, gaisru ir kitais nelaimingais atsitikimais, kurie gali nutikti dėl renginio organizatoriaus kaltės. Draudimas kompensuos gydymo išlaidas ir patirtą moralinę žalą.

Pasak N. Bepirštytės, kiekvieno masinio renginio metu išlieka nelaimingų atsitikimų grėsmė. Kuo jis didesnis ir kuo daugiau dalyvių, tuo labiau išauga rizika. Lietuvoje yra draudžiama tik nedidelė dalis visų organizuojamų masinių renginių, tačiau labai svarbu, kad renginių organizatoriai užtikrintų ne tik gerą renginių kokybę, bet ir į šventes susirinkusių žmonių saugumą – pasirūpintų savo civilinės atsakomybės draudimu, kuris nelaimių atveju padengtų įvykusias žalas“, – sako N. Bepirštytė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min