Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kalėdų namus“ šeimyna papuošė milijonu lempučių (video)

Faucherių šeimos namas, papuoštas 1 mln. lempučių.
Hgtv.com nuotr. / Faucherių šeimos namas, papuoštas 1 mln. lempučių.
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV Delavero valstijoje gyvenanti Faucherių šeimyna jau 25 metus artėjant didžiosioms metų šventėms savo namą papuošia milijonu lempučių.

Visoje valstijoje, o galbūt ir pasaulyje, ryškiausiai šviečiantis namas kasmet prieš Kalėdas traukia žmones. Teigiama, jog milijono lempučių skleidžiamą šviesą galima matyti net būnant už kelių kilometrų.

Šeimos galva Richas Faucheris kasmet stengiasi namą ir kiemą papuošti vis kitaip. Tiesa, šis malonumas Faucheriams atsieina nepigiai. Tinklalapis Houselogic.com skaičiuoja, jog kas mėnesį šeima vien elektrai turėtų išleisti apie 82 tūkst. dolerių (214 tūkst. Lt).

Tinklalapis darė prielaidą, jog kiekviena lemputė yra 5 vatų stiprumo. Atsižvelgiant į kilovatvalandės kainą Delavero valstijoje, išeitų, jog laikyti visas lemputes įjungtas vieną valandą šeimai kainuoja apie 686 JAV dolerius (apie 1,8 tūkst. Lt). Skaičiuojant, jog namas būna apšviestas 4 valandas per naktį, iš viso 30 naktų, išeitų, jog kas mėnesį šis malonumas šeimai atsieina apie 82 tūkst. dolerių.

Jei Faucheriai naudotų LED lemputes (kurios yra brangesnės, tačiau naudoja mažiau elektros), kaina nukristų iki 89 dolerių per valandą ir maždaug 10 tūkst. dolerių per mėnesį.

Siūlome pažiūrėti vaizdo įrašą apie Faucherių „Kalėdų namus“:

 

VIDEO: Christmas House, Delaware 2006
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min