Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 17d. 12:17

Kalėdų Seneliui talkins ir delfinai

Kalėdų Senelis Lietuvos jūrų muziejuje nardys su delfinais.
Jūrų muziejaus nuotr. / Kalėdų Senelis Lietuvos jūrų muziejuje nardys su delfinais.
Kalėdų Senelis pasiekia mus įvairiausiais keliais: sniego keliu, žvaigždžių rogėmis, nusileidžia pro kaminą. Tačiau Klaipėdoje, mieste prie jūros, Kalėdų senelis susidraugavo su Neptūnu ir atkeliaus pas vaikus... vandeniu.

Jam talkins ne tik ištikimieji elfai, bet ir delfinai.

Tokį kitokį Kalėdų Senelį ir elfus, nardančius po vandeniu it žuvis, pamatys Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo lankytojai, nes gruodžio 19, 20 d. 12  ir 15 valandą, o 26, 27 d. – 15 valandą delfinariume bus demonstruojama speciali šventinė delfinų programa „Kalėdų odisėja“.

Tai nuotaikingas pasakojimas apie Kalėdų Senelio viešnagę Neptūno karalystėje. Neptūnas mat, neapsikentęs lietuviškų šalčių, nunėrė šventėms į Egiptą. Gerai, kad dar spėjo išleisti dekretą, kuriuo Kalėdų Senelis švenčių laikotarpiu tampa povandeninės karalystės valdovu. O toje karalystėje jo laukia tikri išbandymai ir staigmenos. Jis su žiūrovais atvers paslaptingas stebuklingųjų Neptūno menių duris.O už tų durų – nuotykiai ir linksmybės.

Kalėdų burtas bus mestas jau delfinariumo fojė, kur susipažinsite su Neptūno dekretu, pamatysite su delfinais po vandeniu nardančius Kalėdų Senelio pagalbininkus elfus, kurie rinks nuo dugno dovanų maišus. Lankytojus pasitiks ir į Neptūno valdas palydės karalystės apsaugos darbuotojai – ruonis ir pingvinas, lengvai peržengiantys ir sausumos, ir vandens ribas.

Bijantiems sušalti primename, kad muziejaus autobusas lankytojus nemokamai veža nuo perkėlos iki muziejaus10, 11.30, 14.30 val.

Kiekvienais metais Jūrų muziejus sulaukia lankytojų pageidavimų, kad būtų rengiamas delfinų pasirodymas ir gruodžio 31 dieną. Šiemet lankytojų pageidavimu delfinų pasirodymas vyks 13.30 val. Šiame pasirodyme Kalėdų Senelio nebus.

 

Jūrų muziejaus nuotr./Kalėdų seneliai nardo drauge su delfinais.
Jūrų muziejaus nuotr./Kalėdų seneliai nardo drauge su delfinais.

 

Jūrų muziejaus nuotr./Jūrų muziejuje - kalėdiniai vaidinimai.
Jūrų muziejaus nuotr./Jūrų muziejuje - kalėdiniai vaidinimai.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min