Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdų stebuklas: slaptas geradarys Didžiojoje Britanijoje atsitiktiniams žmonėms išdalino daugybę vokų su 50 svarų

Kalėdų Senelis
Photos.com nuotr. / Kalėdų Senelis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kai Kūčių vakarą vienas vyriškis viename Didžiosios Britanijos prekybos centrų ėmė dalinti vokus, visi manė, kad tai dar viena reklama. Paslaptingas vyras dėjo vokus į pirkinių vežimėlius ir krepšius, prieš tai pirkėjams palinkėdamas gerų Kalėdų. Tačiau vokuose buvo ne reklama – kiekviename jų buvo po 50 svarų (apie 200 litų)

Vienas laimingasis, apsipirkęs prekybos centre „Tesco“ Devone, sakė, kad kiekviename voke buvo ir laiškas su tokia žinute: „Man neseniai labai pasisekė ir gavau daug pinigų – kur kas daugiau nei reikia man pačiam ir mano šeimai. Taigi pamaniau, kad galėčiau jais pasidalinti su kitais žmonėmis. Voke esantys 50 svarų – jums.“

Norėdamas užbėgti abejonėms už akių, geradarys pridūrė: „Tikiuosi tai padės dar truputį pagerinti jūsų Kalėdas. Jums nereikia daryti nieko kito, tik išleisti šiuos pinigus – jie tikri, čia ne koks nors pokštas, nėra jokių paslėptų kamerų ar pan. Tiesiog laimingų Kalėdų.“

Vienas pensininkas sakė nuėjęs į banką ir jam ten užtikrino, kad banknotas yra tikras. „Tas vyras tiesiog nusišypsojo ir palinkėjo mums gerų Kalėdų, – sakė anksčiau mokytoju dirbęs vyras. – Tai toks neįtikėtinai gražus gestas.“ Jis taip pat prasitarė, kad su žmona galvojo tiesiog išmesti voką kaip ir daugumą prekybos centruose dalijamų reklamų. „Džiaugiuosi, kad to nepadarėme“, – sakė jis. „Mes esame labai dėkingi tam vyrui už tokią itin gražią dovaną. Tai ne vien dėl pinigų – jis privertė mus pajusti, kad aplink yra nuoširdžiai gerų, nesavanaudiškų žmonių, galvojančių ne vien apie pinigus“, – pridūrė pensininko žmona.

Parduotuvės vadybininkas Luke'as Daviesas sakė, kad vyras buvo žilas, ne vienas pirkėjas apie jį pasakojo. „Nežinau, kodėl jis taip darė, bet jei laiškas nemeluoja, tai labai kilnus poelgis“, – sakė vadybininkas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min