Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 22d. 08:43

Kanadietis pagerino turimų daiktų su Kalėdų Senelio atvaizdu rekordą

J.-G.Laquerre‘as (centre), surinkęs daugiau nei 25 tūkst. daiktų su Kalėdų Senelio atvaizdu, tapo didžiausios tokio pobūdžio kolekcijos pasaulyje savininkas.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / J.-G.Laquerre‘as (centre), surinkęs daugiau nei 25 tūkst. daiktų su Kalėdų Senelio atvaizdu, tapo didžiausios tokio pobūdžio kolekcijos pasaulyje savininkas.

Pasaulyje siekiama kuo įvairiausių rekordų, o kai kurie jų ypač maloniai nuteikia artėjant žiemos šventėms. Štai vienam kanadiečiui pagerinti Guinnesso rekordą padėjo Kalėdų Senelio atvaizdas.

Kaip pranešė TV kanalas FOX 11, Jeanas-Guy Laquerre‘as surinko 25189 daiktus su Kalėdų Senelio atvaizdu. Organizacija „Guinness World Records“ pripažino, kad tai – didžiausia tokia kolekcija visame pasaulyje. 74-erių J.-G.Laquerre neslėpė džiaugsmo dėl to, kad ilgametė jo aistra buvo įvertinta. „Renku Kalėdų Senelius nuo 1988-ųjų. Skirtingi žmonės dovanojo man šiuos daiktus. Įsigydavau jų šen bei ten, žinoma, prisidėjo ir mano draugai“, – sakė kanadietis.

MSNBC televizijos žiniomis, pradžią kolekcionavimui davė J.-G.Laquerre‘o dovanų gautas 1910-aisiais pagamintas Kalėdų Senelis iš papjė mašė (kieta medžiaga iš popieriaus masės - red. past.). Šį jam padovanojo žmonos teta. Nuo tada į vis gausėjančią kolekciją buvo įtraukiamos Kalėdų Senelių figūrėlės, minkšti žaislai, plakatai, atvirukai, sagės ir kiti daiktai.

J.-G.Laquerre‘as prisipažino visuomet buvęs kolekcininkas – vaikystėje jis rinko pašto ženklus, vėliau vyno etiketes, kol pradėjo kolekcionuoti Kalėdų Senelius. Po to, kai jo kolekcija buvo pripažinta rekordine, vyras atidarė savo namų rūsyje visų jo surinktų daiktų parodą. „Tai, kad būsiu įtrauktas į Guinnesso pasaulio rekordų knygą, man didžiulė garbė. Tai – tarsi laimėti medalį olimpiadoje“, – kalbėjo garbaus amžiaus vyras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min