Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 23d. 15:25

Konkursas „Fotografija 2011-ųjų kalendoriui“: išrinktas laimėtojas!

Geriausia fotografija 2011-ųjų kalendoriui tapo skaitytojo Gedo fotografija „Vaikai“!
15min.lt skaitytojo nuotr. / Geriausia fotografija 2011-ųjų kalendoriui tapo skaitytojo Gedo fotografija „Vaikai“!

Geriausios fotografijos 2011-ųjų kalendoriui rinkimuose dalyvavo daugiau nei pusantro tūkstančio skaitytojų. Labai dėkojame visiems ir skelbiame laimėtoją!

Taigi, 15min.lt skaitytojų valia geriausia fotografija 2011-ųjų kalendoriui tapo... skaitytojo Gedo fotografija „Vaikai“! 467 skaitytojai, tai yra dauguma (29 proc.) nuomonę pareiškusių skaitytojų, savo balsą atidavė dviem baltapūkiams angelėliams, kurių šilti žvilgsniai, tikime, nulems itin šiltus ir jaukius ateinančius metus. Laimėtojui atitenka pagrindinis konkurso prizas: naujos kartos HP internetinis rašalinis spausdintuvas „HP Photosmart Plus“, kuriuo jis galės atspausdinti ne tik ypatingus kalendorius savo artimiesiems ir draugams, bet ir puikios kokybės fotografijas, atvirukus ir viską, ko geidžia širdis.

„Prservice“ nuotr./Laimėtojui atitenka pagrindinis konkurso prizas: naujos kartos HP internetinis rašalinis spausdintuvas „HP Photosmart Plus“.
„Prservice“ nuotr./Laimėtojui atitenka pagrindinis konkurso prizas: naujos kartos HP internetinis rašalinis spausdintuvas „HP Photosmart Plus“.

Iki laimėjimo visai nedaug pritrūko gaiviai skaitytojos Ingos fotografijai „Pajūris“, kuri ilgą laiką pirmavo balsavime, bei skaitytojos Aušros simpatiško balto kačiuko fotografijai „Smalsumas“.

Likusios trys finalinio turo fotografijos – Egidijaus „Kosmo bateliai“, Vainiaus „Bučinys Milane“ ir Ritos „Avietės“ – taip pat krito į akį nemažam būriui skaitytojų, kiekviena surinkdama ne mažiau kaip 100 balsų.

Manydami, kad visos finalinio turo fotografijos savaip tinka iliustruoti ateinančius metus, kiekvienam finalistui padovanosime po asmeninį 2011-ųjų metų kalendorių, su jų fotografija sukurtą HP kūrybinėje fotolaboratorijoje. Dėl prizų atsiėmimo su visais susisieksime asmeniškai.

Dėkojame visiems dalyviams, atsiuntusiems šiltų, spalvingų ir jaukių fotografijų, įkvepiančių ateinančius Naujuosius pasitikti nusiteikus kūrybiškai ir pozityviai. Linkime, kad šis jūsų fotografijų albumas taptų palinkėjimu mums visiems: tegu ateinančiais 2011-aisiais metais kiekviena kasdienybės akimirka, kiekviena detalė – gėlės žiedas, vaiko ranka, rasos lašas, sauja prisirpusių aviečių – sužibės ryškiai, nepakartojamai, primindama apie mus kiekvieną dieną supantį grožį.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min