Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Vilniaus klubai ir restoranai Naujuosius tikisi sutikti ne tušti

Nors sunkmečiu žmonės labiau linkę taupyti, 15min.lt kalbinti sostinės naktinių klubų ir restoranų atstovai viliasi, kad sulauks klientų, kurie norės pasilinksminti kaip reikiant.
Penktadienį naktinis Vilniaus klubas „Pacha“ šventė savo antrąjį gimtadienį, todėl šios šventės proga pasikvietė islandų grupę „Gus Gus“.
Naktiniame klube „Pacha Vilnius“ Naujuosius sutiks apie 200 užsieniečių. / Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr.

Vieni naktiniai klubai ruošia įspūdingas programas ir tikisi, kad pasipelnyti pavyks iš Naujuosius metus Lietuvoje švęsiančių užsieniečių, o kiti tikisi sulaukti nuolatinių klientų lietuvių. Naujametinių linksmybių kaina Vilniuje skirtinga – ji svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų litų.

Pelnysis iš užsieniečių

Kaip sakė „Reval Hotel Lietuva“ rinkodaros vadovė Arūnė Zuzevičienė, Naujųjų sutikimas virš viešbučio esančiame bare „Skybar“ šiemet kainuoja 350 Lt. Į kainą įeina maistas, gėrimai ir instrumentinės grupės pasirodymas. „Lyginant su pernai metais kaina nepakito, o iki tol visą laiką augo“, – sakė ji. A.Zuzevičienė pastebėjo, kad tokia kaina sunkmečiu nėra itin „draugiška“ žmonių piniginėms. „Bet pas mus galima mėgautis Vilniaus panorama“, – privalumą pabrėžė pašnekovė.

Jos teigimu, „Skybar“ telpa apie 170 žmonių, o gruodžio viduryje buvo rezervuota maždaug pusė esamų vietų. „Panašu, kad šiai minutei yra parduota daugiau negu pernai tuo pačiu metu“, – kalbėjo pašnekovė. Ji pridūrė, kad vietų yra rezervavę ir Rusijos piliečiai. „Būna skambina rezervuoti staliuko ir klausia, ar jų kaimynai jau rezervavo“, – juokėsi A.Zuzevičienė.

Naktinis klubas „Pacha Vilnius“ taip pat laukia klientų iš užsienio. Klubo rinkodaros ir renginių vadovo Algio Gintauto teigimu, 2010-uosius čia pasitiks apie 200 rusų ir keletas baltarusių. Pašnekovas aiškino, kad bilietas į naujametinį renginį klube „Pacha Vilnius“ kainuoja 600 Lt. Į šią kainą įskaičiuotas staliukas keturiems asmenims ir pasirinkti gėrimai. Tačiau A.Gintautas pažymėjo, kad visos sėdimos vietos jau rezervuotos.

Klubo svečių laukia geriausi šokių muzikos hitai, gyvai bus atliekamos David Guetta, Black Eyed Peas ir kitų žinomų atlikėjų dainos. „Taip pat laukia fakyrų šou. Klubo viduje jis bus atliekamas su šviečiančiais vamzdeliais, o lauke – su tikra ugnimi“, – sakė A.Gintautas.

Lauks nuolatinių klientų lietuvių

„Naujųjų naktį siūlysime penkių patiekalų vakarienę, gros didžėjus. Jokios specialios programos ir senių šalčių nebus, ne mūsų stilius“, – sakė sostinės senamiestyje įsikūrusio restorano „Cozy“ atstovė Milda Marčiukaitytė. Jos teigimu, prabangi vakarienė „Cozy“ vienam žmogui atsieis 100 Lt, o už gėrimus iš meniu reikės mokėti atskirai.

Pašnekovė pridūrė, kad už staliuko rezervaciją mokėti nereikia. „Kol kas vietos dar nerezervuotos, rezervacijos įkarštis visada prasideda prieš pat Naujuosius“, – aiškino M.Marčiukaitytė. Ji vylėsi, kad nedideliame restorane Naujus metus pasitiks seni klientai, kurie pažinos vieni kitus ir patys susikurs šventinę atmosferą. „Nedideli esam, manau, kad būsim pilni“, – sakė M.Marčiukaitytė.

Naktinis klubas „Gravity“ naujametinę naktį lankytojus vilios „Silence“ komandos – Jazzu, Monikos Liu, Vidžio, Few Nolder, Mario Basanovo ir Leono Somovo – koncertu. Klubo atstovė Kotryna Sokolovaitė vylėsi, kad naujametinę naktį jis bus pilnas. „Naujieji metai juk yra ta šventė, kai nesinori sėdėti namuose“, – sakė ji. Pašnekovė pridūrė, kad bilietas į naujametinį vakarėlį kol kas kainuoja 30 Lt, tačiau renginio dieną bilietai brangs iki 50 Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius