Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 10:07

Pasiruošimo šventėms sūkury – „15min“ priedas „Kalėdos 2010“

Likus vos porai savaičių iki didžiausių ir smagiausių žiemos švenčių kartu su laikraščiu „15min“ Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pasirodo leidinys „Kalėdos 2010“.
Kalėdinis priedas „Kalėdos 2010“
Kalėdinis priedas „Kalėdos 2010“

Juo gali džiaugtis trijų didžiųjų miestų gyventojai, penktadienio, gruodžio 10–osios, rytą pradėję su laikraščiu „15min“. O portalo www.15min.lt lankytojai leidinį gali parsisiųsti ir skaityti savo kompiuteryje.

Atsisiųskite „Kalėdos 2010“ Vilnius
Atsisiųskite „Kalėdos 2010“ Kaunas
Atsisiųskite „Kalėdos 2010“ Klaipėda

100 000 egzempliorių tiražu išleistame 16–os puslapių priede skaitytojai ras detalią šventinių renginių mieste programą, daug rimtų ir linksmų skaitinių, taip pat praktinių patarimų, pavyzdžiui, kaip papuošti namus, ką paruošti kalėdiniam vaišių stalui, iš ko pagaminti vaikišką karnavalinį kostiumą ir dar daugiau.

„Prieš šventes daugelį mūsų kamuoja keisti nuotaikų svyravimai: nuo pakylėjimo ir džiaugsmingo Kalėdų laukimo iki gniuždančio nerimo, kad nieko nespėjame, – sakė „15min“ priedo „Kalėdos 2010“ redaktorė Jurga Vaičiūtė. – Leisdami šventinį leidinį, mes, kartu su įdomiais ir labai skirtingais savo pašnekovais, norime pakviesti skaitytojus atsipalaiduoti ir į šventes pažvelgti kūrybiškai: dovanas rinkti be įtampos, pasitelkus humorą, o gal net pagaminti jas patiems, namus dekoruoti jaukiomis savo rankų darbo puošmenomis, o namiškius pradžiuginti kvapniais kepiniais. Neabejojame, kad naujasis „15min“ priedas pradžiugins ir įkvėps visus mūsų skaitytojus.“

***
Įvairiems renginiams skirtus priedus pirmasis Lietuvoje nemokamas laikraštis „15 min“ leidžia nuo 2007–ųjų. Šiais metais „15min“ skaitytojus pasiekė „Kaunas Jazz 2010“ festivaliui, „Kino pavasariui“, „Knygų mugei“, „Mados infekcijai“, „Jūros šventei“, festivaliui „Be2Gether“, „Dizaino savaitei“, renginiui „Versli Lietuva“ skirti specialūs priedai, taip pat leidinys gero maisto gerbėjams – „Skanios idėjos“.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min