Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

P.Kelertienė: 2010-ieji bus tigriškai margi

Dinamiški, labai margi ir besikeičiantys – tokie bus ateinantys, 2010-ieji, Tigro metai. Tigras ketina parodyti savo plėšrumą, nagų aštrumą, tačiau kaip gyvūnas, kilęs iš kačių šeimos, kartais bus draugiškas, meilus ir švelnus.
P.Kelertienė teigė, kad palankiausia Lietuvai bus pirma metų pusė iki liepos, o tolimesnė vasara bus itin sudėtinga.
P.Kelertienė teigė, kad palankiausia Lietuvai bus pirma metų pusė iki liepos, o likęs vasaros laikas bus itin sudėtingas. / „Scanpix“ nuotr.

Pasak astrologės Palmiros Kelertienės, pati metų pradžia bus sunki, nes prasidės Mėnulio užtemimu. „Vienas bus per pat Naujųjų sutikimą, gruodžio 31 dieną, 21.24 val. bus maksimali užtemimo fazė. Kitas – Saulės užtemimas – sausio 15 dieną. Užtemimai atneša daug rūpesčių, kai atrodo, kad viskas stringa, niekas nejuda. Tiesiog reikės išlaukti šį laikotarpį“, – sakė P.Kelertienė.

Žvelgdama į Lietuvos horoskopą, astrologė teigė, jog itin džiugina, kad mūsų šalis pagal nepriklausomybės atkūrimo horoskopą yra Žuvų ženkle.

„Tigro metais Jupiteris juda Žuvų ženklu, o tai labai palanku, nors bendra ekonominė situacija sunki, vyrauja krizė. Jupiterio padėtis palanki ir mums, ir JAV nepriklausomybės horoskopui, tad finansinė situacija bent jau pirmąją metų pusę turėtų pagerėti“, – pasakojo P.Kelertienė.

Anot jos, palankiausia bus pirma metų pusė iki liepos, o likęs vasaros laikas bus itin sudėtingas. „Jupiteris įeis į Avino ženklą, o tai reiškia, kad vasara bus maištinga, revoliucinga, kovinga. Galime tikėtis kardinalių pasikeitimų, susijusių tiek su politika, tiek su asmeniniu gyvenimu. Radikalūs pasikeitimai galimi ir valstybėje, prie valstybės vairo. Vienintelė paguoda, kad vasara – poilsio metas, visi sunkumai praeina lengviau“, – teigė astrologė.

Dar birželio pabaigoje ir liepos pradžioje Žuvų ženkle įsivyraus Juodasis Mėnulis, kuris siejamas su sunkumais, išbandymais.
 

15min nuotr./Kiti metai bus dinamiaki, besikeičiantys.
15min nuotr./Kiti metai bus dinamiški, besikeičiantys.

Išbandymų metas prezidentei

Pasak P.Kelertienės, po Žuvų ženklu yra gimusi ir šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė, tad šis laikas bus sunkesnis tiek jai, tiek visiems gyventojams. „Daug priklausys nuo pirmos metų pusės. Jei prezidentė sugebės užimti tvirtas pozicijas, pasirūpinti gynyba, tuomet viskas bus gerai, priešingu atveju vasara ir antra metų pusė bus kritinė, kai galima prarasti tai, kas buvo pasiekta. Kiek žiūrėjau, jos gimtadienio horoskopas palankus, tad šansų išsilaikyti ji turi gana daug“, – sakė astrologė.

Antra metų pusė prezidentei nebus lengva, tuomet gali būti daug diskreditacijos, klaidų, gali tekti mokėti už senas klaidas. „Tuomet žmogus įsivelia į klaidų ratą ir tai gali kainuoti karjerą. Nebent tai aukščiausio profesionalumo žmogus politikoje“, – kalbėjo P.Kelertienė.

Itin sėkmingi metai, anot astrologės, laukia Seimo pirmininkės Irenos Degutienės, gimusios po Dvynių ženklu. Ateinantys metai Dvyniams yra itin geri. 

Išaiškės draugai ir priešai

Kitąmet vyrausiantis Žuvų ženklas laikomas meilės, romantikos ženklu, suteikiančiu gerų emocijų, atpalaiduojančiu. Tačiau vasara žada būti sunki, gali būti daug skyrybų, konfliktų, netikėtumų, naujų susižavėjimų, naujos meilės. „Vasara suskirstys žmones į draugus ir priešus tiek politikoje, tiek asmeniniame gyvenime. Taps aišku, kas tikri draugai, o kas išduoda“, – sakė astrologė.

Tuoktis planuojančioms poroms žinovė patarė nesirinkti gana krizinio meto – liepos pabaigos ir rugpjūčio pradžios. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius