Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 22d. 14:55

Seime – Betliejaus taikos ugnis ir skautų dainos

Lietuvos skautų sąjungos atstovai Seimo tribūnoje
LRS nuotr. / Lietuvos skautų sąjungos atstovai ir Irena Degutienė

Seime prieš Kalėdas parlamentarai skuba ne tik baigti priimti įstatymus – jie spėja pasidžiaugti ir visuomenės sveikinimais.

Antradienio posėdžio metu seimūnų nuotaiką praskaidrino Lietuvos skautų sąjungos atstovai.
„Kelioms minutėms mes užimame Seimą ir norime, kad jūs mūsų paklausytumėte. Nes jūs esate mes. Jūsų asmenyje yra visa Lietuva – ir maži, ir dideli, ir sveiki, ir ligoniai, ir jauni, ir seni”, – ateinančių Kalėdų proga į Seimą kreipėsi sąjungos atstovė Dalia Tarailienė.

Jie Seimo pirmininkei Irenai Degutienei įteikė žvakutę, simbolizuojančią Betliejaus taikos ugnį. „Šiemet mums pasiseka atiduoti ugnelę žmogui, kurio specialybė yra pati humaniškiausia”, – turėdama omenyje tai, kad I.Degutienė yra medikė, kalbėjo skautų sąjungos atstovė.

Visiems parlamentarams skautų delegacija sugiedojo giesmę „Dek, liepsnele”.

„Noriu padėkoti už tą gerumą, kuri visiems dalijate ir nepamirštate mūsų. Nepamirštate ateiti čia ir atnešti šviesą, žvakės žiburį. Kartais iš tiesų per politines kalbas prarandame žmogiškąjį veidą”,  – už tradicinį sveikinimą dėkojo I.Degutienė.

Ji paprašė kitais metais skautų atnešti ir dainos žodžius, kad seimūnai galėtų kartu pagiedoti „Dek, liepsnok, maža liepsnele/ Neški šviesą mūsų šaliai/ Teneges tava liepsna/ Stiprink viltį mumyse.”

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min