Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seimo Pirmininkė: spinduliuokime gerumu ne tik per šventes, bet ir kasdien

Irena Degutienė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Irena Degutienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, sveikindama artėjančių Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių proga, visiems Lietuvos žmonėms linki daugiau gerumo, nesuvaidinto nuoširdumo ir tikėjimo kartu su šviesiu Kalėdų rytu prasidedančia nauja pradžia.

„Šįvakar Betliejaus žvaigždė nušvies mūsų kelią į namus. Prie Švento Kūčių stalo susėsime drauge su artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis. Ištiesime vienas kitam kalėdaitį, apsikabinsime gerumu, paliksime praėjusių metų sunkumus, rūpesčius ir trūkumus“, – sako I. Degutienė.

Pasak Seimo Pirmininkės, šiomis dienomis prisimename ir arti, ir toli esančius artimuosius, mus palikusius asmenis.

„Šiomis dienomis ne tik prisimename praėjusius metus ir apkabiname šalia esančius tėvus ir vaikus, brolius ir seseris. Mintyse prisimename į Anapilį išėjusius ir į tolimus kraštus išvykusius artimuosius“, – teigia I. Degutienė.

Seimo Pirmininkė ragina spinduliuoti gerumu ne tik ypatingų švenčių ir akcijų progomis, bet ir kiekvieną dieną.

„Linkiu, kad toks bendrumo jausmas lydėtų ne tik per gražiausias metų šventes ar gerumo akcijas, bet ir kasdieniniame gyvenime. Nesuvaidintas nuoširdumas ir drąsinantis žvilgsnis, paguodžiantis žodis ir ištiesta pagalbos ranka suteikia viltį, kad su šviesiu Šventų Kalėdų rytu prasideda ir nauja tikrumo, vilties ir stiprybės pradžia. Visiems Jums ir Jūsų šeimoms linkiu ramybės širdyje, šilumos ir jaukumo namuose, gerumo ir tikėjimo šalia esančiu žmogumi. Sveiki sulaukę Šventų Kalėdų!“, – sako I. Degutienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min