Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 13, 13:28

Skraidantys Kalėdų seneliai aplankė vaikus (nuotraukos)

Motorizuotų parasparnių klubo „Penktasis vandenynas” nariai šeštadienį Kalėdinę nuotaiką oru nešė Kaišiadorių vaikų namų auklėtiniams.
Akcijos „Saldainių lietus” akimirka
Akcijos „Saldainių lietus” akimirka / madpilots.lt nuotr.
Klubo išplatintame pranešime teigiama, kad raudonais apsiaustais pasipuošę ir baltomis barzdomis pasidabinę pilotai virš stadiono, kuriame jų laukė vaikai, pažėrė saldainių lietų. „Išliję“ jie nutūpė pabendrauti su vaikais, įteikė jiems dovanėlių.
 
„Projektą „Saldainių lietus” sumanėme spontaniškai ir per savaitę idėja išsirutuliojo į realių veiksmų planą. Pas vaikus skrido net 18 Kalėdų senelių. Tiesa, mūsų planą labai lengvai galėjo sugriauti skrydžiams netinkamas oras. Bet šeštadienį ir vėjas nurimo ir saulė mūsų akcijos metų šyptelėjo. O vaikams iš dangaus besileidžiantys Kalėdų seneliai, tikiuosi, atnešė ne tik saldainių, bet ir puikių įspūdžių“, – sakė klubo prezidentas Normantas Paliokas.
 
Motorizuotų parasparnių klube „Penktasis vandenynas“ susibūrė beveik 100 pilotų. Klubo eskadrilių yra ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet rajonų centruose. Savaitgaliais, jeigu tik oras tinka minkštasparnių skraidymo aparatų skrydžiams, motorizuotų parasparnių pilotai stengiasi susiburti bendriems palekiojimams.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min