Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 13d. 13:28

Skraidantys Kalėdų seneliai aplankė vaikus (nuotraukos)

Akcijos „Saldainių lietus” akimirka
madpilots.lt nuotr. / Akcijos „Saldainių lietus” akimirka

Motorizuotų parasparnių klubo „Penktasis vandenynas” nariai šeštadienį Kalėdinę nuotaiką oru nešė Kaišiadorių vaikų namų auklėtiniams.

Klubo išplatintame pranešime teigiama, kad raudonais apsiaustais pasipuošę ir baltomis barzdomis pasidabinę pilotai virš stadiono, kuriame jų laukė vaikai, pažėrė saldainių lietų. „Išliję“ jie nutūpė pabendrauti su vaikais, įteikė jiems dovanėlių.
 
„Projektą „Saldainių lietus” sumanėme spontaniškai ir per savaitę idėja išsirutuliojo į realių veiksmų planą. Pas vaikus skrido net 18 Kalėdų senelių. Tiesa, mūsų planą labai lengvai galėjo sugriauti skrydžiams netinkamas oras. Bet šeštadienį ir vėjas nurimo ir saulė mūsų akcijos metų šyptelėjo. O vaikams iš dangaus besileidžiantys Kalėdų seneliai, tikiuosi, atnešė ne tik saldainių, bet ir puikių įspūdžių“, – sakė klubo prezidentas Normantas Paliokas.
 
Motorizuotų parasparnių klube „Penktasis vandenynas“ susibūrė beveik 100 pilotų. Klubo eskadrilių yra ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet rajonų centruose. Savaitgaliais, jeigu tik oras tinka minkštasparnių skraidymo aparatų skrydžiams, motorizuotų parasparnių pilotai stengiasi susiburti bendriems palekiojimams.
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min