TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sukurkite stebuklą savo mažiesiems: kaip įtikinti vaikus, kad Kalėdų Senelis egzistuoja

Kalėdų Senelį pasiekia vaikų laiškai iš viso pasaulio.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kalėdų Senelį pasiekia vaikų laiškai iš viso pasaulio.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikriausiai ne vienas iš savo vaikystės dar prisimenate tą stebuklingą Kalėdų rytą, kai vos pakilę iš lovytės bėgdavote prie savosios žaliaskarės patikrinti, ką šįkart taip jūsų mylimas Kalėdų Senelis atnešė dovanų.

Ir kiekvienas žaisliukas, rastas po Kalėdų eglute, buvo tarsi mažas įrodymas jūsų širdutei, kad Kalėdų Senelis išties egzistuoja. Šie prisiminimai išlieka visam gyvenimui, būtent dėl jų kartais taip norisi grįžti į vaikystę...

Tačiau netgi kai jau esate suaugęs ir šia stebuklinga pasaka jau nebetikite, sukurkite tokią fantaziją savo vaikams, pasinaudodami keliais paprastais patarimais, pateiktais tinklalapyje ivillage.com.

Leiskite vaikui pasikalbėti su „Kalėdų Seneliu“

Kuriam vaikui nepatiktų netikėtas skambutis nuo paties Kalėdų Senelio? Na, žinote, jis tiesiog pasiteirautų jūsų vaiko, ar šiais metais jis buvo geras savo tėveliams. Tai padaryti labai paprasta, tiesiog paprašykite kurio nors iš savo draugų paskambinti ir kalbėti Kalėdų Senelio balsu. Tik nepamirškite pervadinti skambinančiojo telefono numerio – leiskite vaikui pačiam atsiliepti ir jis telefono ekrane pats pamatys, kad jam skambina pats tikriausias Kalėdų Senelis.

Paaiškinkite savo vaikams purpurinio saulėlydžio reikšmę

Stenkitės atkreipti dėmesį į dangaus spalvą besileidžiant saulei. Kai dangus ir debesys nusidažys purpurine spalva, pasikvieskite prie lango savo vaikus. Pasakykite jiems, kad tokia dangaus spalva reiškia, jog Kalėdų Senelis su savo padėjėjais elfais kepa sausainius Kalėdoms.

Padarykite Kalėdų Senelio ir jo rogių pėdsakus

Namuose neturite kamino? Tuomet Senelis tikriausiai nusileido jūsų kieme, tiesa? Jeigu lauke yra sniego, palikite Kalėdų Senelio apsilankymo įkalčių, kuriuos, žinoma, vėliau parodykite savo vaikams. Apsiaukite didelius batus ir pripėduokite kiemą, o rogių žymes padarykite su storesnės šluotos kotu.

Pasakykite savo vaikučiams, kad purpurinė dangaus spalva reiškia, jog Kalėdų Senelis su savo padėjėjais elfais kepa sausainius Kalėdoms.

Pasirūpinkite, kad Kalėdų Senelis apsilankytų, kol jūsų nebus namuose

Jeigu Kalėdoms su savo vaikučiais trumpam išvažiuojate, ar vakare nueinate į bažnyčią, paprašykite, kad kuris nors kaimynas užėjęs sudėtų kalėdines dovanėles po eglute. Kai kartu su vaikais grįšite namo, sušukite: „O, buvo užsukęs Kalėdų Senelis!“

Palikite padėkos raštelį nuo Kalėdų Senelio

Kalėdų išvakarėse arba rytą, kai vaikai dar miegos, parašykite jiems skirtą padėkos raštelį nuo Kalėdų Senelio. Žinoma, pasistenkite, kad raštas būtų neatpažįstamas, arba rašykite spausdintinėmis raidėmis, taip jūsų mažiesiems bus lengviau perskaityti. Negana to, šis būdas pamokys vaikus ir mandagaus elgesio, nė kiek neabejojame, kad vėliau vaikai patys norės padėkoti Kalėdų Seneliui už puikias dovanas, kurias nuo jo gavo.

Nustebinkite savo vaikus papildoma dovana prieš Kalėdas

Išties sunku laukti Kalėdų ryto, juk vaikai labai nekantrūs. Todėl pasirūpinkite, kad Kalėdų Senelis jiems prie durų paliktų nedidelę išankstinę dovanėlę. Kai vaikai bus užsiėmę, palikite gražiai supakuotą dovanėlę prie namų durų, mažieji ją ras, kai bėgs žaisti. Nepamirškite pridėti raštelio nuo Kalėdų Senelio, kuriame parašykite, kad jis negali sulaukti Kalėdų, todėl vieną dovanėlę nusprendė atnešti anksčiau.

Siųskite vaikams laiškus nuo Kalėdų Senelio

Visiškai nebūtina visą Kalėdų džiaugsmą palikti tik gruodžio mėnesiui. Kalėdų Senelis su jūsų vaikučiais bendrauti gali visus metus. Jis kartais galėtų parašyti elektroninį laišką – žinoma, iš jo vardu užregistruotos pašto dėžutės – jūsų mažiesiems ir paklausti, kaip jiems sekasi būti gerais vaikučiais, negana to, jis galėtų juos padrąsinti ir toliau išlikti mažaisiais angeliukais, kad per Kalėdas jie gautų pačias geriausias dovanas. Dar viena šio susirašinėjimo nauda – taip sužinosite, apie kokias dovanas svajoja jūsų vaikai.

Paslėpkite dovanas

Vaikams išties labai patinka ieškoti jiems skirtų kalėdinių dovanų, kad taip jie galėtų įrodyti, jog Kalėdų Senelis iš tikrųjų yra jų tėtis, mama arba jų kreditinė kortelė. Geriausia dovanėles paslėpti pas kaimyną, kuris neturi vaikų, arba pas draugus. Juk mažieji smalsuoliai visus namus išniukštinėtų, kad tik jas surastų. Na o Kalėdų išvakarėse, kai vaikučiai jau miegos, dovanėles, žinoma, parsineškite namo.

Nepamirškite Kalėdų Senelio buvimo įkalčių palikti ir namuose

Pasistenkite, kad Kalėdų Senelis jūsų namuose paliktų ne tik dovanėles. Jeigu vaikučiai Kalėdų išvakarėse paruošė Seneliui sausainių su pienu, pasirūpinkite, kad stiklinė būtų tuščia, o sausainis bent prakąstas. O kad vaikams būtų dar linksmiau, ant staliuko palikite Kalėdų Senelio kepurę, galbūt jis taip gardžiai pavalgė, kad net pamiršo savo kepuraitę. Juk Senelis toks užmaršus...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min