Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 14:33

Tradicinis Kalėdų karavanas leidosi į kelionę (nuotraukos)

Kalėdų karavanas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kalėdų karavanas
Antradienį šviečiantis ir grojantis „Coca–Cola“ Kalėdų karavanas leidosi į kelionę per Lietuvą. Iniciatorių – p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo bei „Coca–Cola“ sistemos Lietuvoje nuo 2000 metų rengiamas karavanas šiemet per miestus ir miestelius iškeliavo jau vienuoliktus metus iš eilės.

Kalėdų karavanas savo kelionę šiemet, kaip ir ankstesniais metais, pradėjo iš Rotušės aikštės Vilniuje, kur 12 val. jį išlydėjo p. Alma Adamkienė, J. E. LR Prezidentas Valdas Adamkus, projekto iniciatoriaus „Coca Cola“ atstovai, paramos partneriai, „Tele bim bam“ vaikučių balsai bei Kalėdų senelis.

„Džiugu, jog šis Kalėdinis karavanas važiuoja jau vienuoliktus metus iš eilės ir lanko bei dovanas veža būtent kaimo mokyklų moksleiviams bei vaikų namų auklėtiniams“, – sakė p. A. Adamkienė, kuriai paantrino ir jos vyras J. E. V. Adamkus pasidžiaugdamas, jog Lietuva turi tokį unikalų ir jau tradicija tapusį projektą, kuris kiekvienais metais aplanko vis daugiau skirtingų vietovių.

Karavanas, rinkdamas dovanėles, pajudėjo link LR Prezidentūros, LR Vyriausybės, LR Seimo ir Vilniaus miesto savivaldybės. Po to karavanas judės link Vilniaus II-ųjų vaikų globos namų, o vėliau vyks į prekybos centrą „Ozas“ ir vakare išvyks į Kauną, kur susitiks su miesto savivaldybės darbuotojais.

Su kilnia ir jau tradicija tapusia misija – parama kaimo mokykloms bei vaikų globos namams – šviečiantis ir grojantis Kalėdų karavanas aplankys 11 kaimo mokyklų bei 4 vaikų globos namus bei daugiau nei 4000 čia besimokančių, besiglaudžiančių vaikų.

p. A. Adamkienės fondo globojamoms mokykloms ir vaikų globos namams, kuriuos aplankys Kalėdų karavanas, bus dovanojamos sporto priemonės, reikalingos mokinių aktyviam laisvalaikiui bei fizinio lavinimo pamokoms. Šiomis dovanomis prie karavano tradiciškai prisideda LR Prezidentūros, LR Vyriausybės, Vilniaus bei Kauno savivaldybių darbuotojai, LR Seimo nariai bei darbuotojai.

„Šiais metais Kalėdinis karavanas su dovanomis ir linkėjimais ne tik keliaus į mokyklas ir vaikų globos namus, bet ir parems A. Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamą Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnaziją ir skirs lėšų jos sporto salės rekonstrukcijai. Šios mokyklos auklėtiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose sporto turnyruose, tad tikimės, kad ši parama, juos dar labiau motyvuos siekti sportinių aukštumų“, – sako Laura Puidokaitė, „Coca-Cola Hellenic Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene. Prie šios rekonstrukcijos taip pat prisideda kiekvienas prekybos centruose įsigijęs „Coca-Cola“ gaiviųjų gėrimų.

Dovanomis prie Kalėdų karavano šiais metais prisijungė prekybos bei pramogų centro „Ozas“ lankytojai. Šviečiantį Kalėdų karavaną taip pat pasitiks Klaipėdos bei Šiaulių prekybos ir laisvalaikio sostinės „Akropolis“, kuriuose dovanų rinkimo akcija prasidėjo dar gruodžio 6-ąją, o Kalėdų karavanas lankysis gruodžio 15 ir 16 dienomis.

„Šiais metais Kalėdų karavanas kaip niekad gausus. Džiugu, kad kiekvienais metais sulaukiama vis daugiau pritarančių šiai paramos tradicijai. Esame dėkingi visiems, kurių pagalba Kalėdų karavanas tampa nenutrūkstama Kalėdinė šventė mūsų vaikams“, – sako p. Alma Adamkienė.

Gruodžio 14-17 d. Kalėdų karavanas aplankys ir Kalėdų dvasią bei gerumą paskleis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose bei Kaišiadorių, Raseinių, Šilalės, Plungės, Telšių rajonuose esančiuose miesteliuose ir kaimuose.

Apie Kalėdų karavaną

„Coca-Cola“ turi stiprias, tradicines sąsajas su Kalėdomis. Lietuvoje Kalėdų karavanas organizuojamas nuo 2000 metų. Akcijos svarbiausias tikslas – paremti kaimo mokyklas bei vaikų globos namus. Savo tradicinę kelionę karavanas tęsia Estijoje ir Latvijoje. „Coca-Cola“ karavanas kartu su Kalėdų seneliu, elfais bei pilnas dovanų per vienuolika metų Kalėdų dvasią ir nuotaiką skleidė daugiau nei 150 Lietuvos kaimo mokyklose bei vaikų globos namuose. Kalėdinio karavano kampanijos yra rengiamos daugiau nei 90 pasaulio šalių.

Kalėdų karavano maršrutas:

Gruodžio 15 d.

09.00 val. Kruonio gimnazija
10.30 val. Ariogalos gimnazija
12.30 val. Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnazija
14.00 val. Judrėnų pagr. m-kla
15.00 val. Endriejavo vid. m-kla
18.00 val. Klaipėdos vaikų globos namai „Rytas“
19.00 val. Klaipėdos „Akropolis“
21.00 val. Palangos miestas

Gruodžio 16 d.

10.00 val. Alsėdžių vid. m-kla
11.00 val. Buožėnų pagr. m-kla
12.30 val. Drąsučių pagr. m-kla
14.00 val. Šiaulių vaikų globos namai
16.00 val. Šiaulių „Akropolis“

Gruodžio 17 d.

9.00 val. Šiaulių Jono Laužiko specialioji mokykla
10.30 val. Tytuvėnų gimnazija
13:00 val. Kauno vaikų globos namai „Atžalynas“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:59
05:59
08:39

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min