Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 21:32

Tūkstančiai kalėdinių giesmių giedotojų spėjo išpildyti priešmirtinį aštuonmetės norą

Žmonės gieda kalėdines giesmes
Kadras iš vaizdo įrašo / Žmonės gieda kalėdines giesmes

Aštuonmetei Delaney Brown šiemet buvo diagnozuota retos formos leukemija. Tačiau tūkstančiai geros valios žmonių pasistengė, kad mergaitė prieš mirtį pamatytų įspūdingą reginį.

„Facebook“ nuotr./Delaney Brown
„Facebook“ nuotr./Delaney Brown

Praėjusią savaitę jos tėvai paskelbė, kad mergaitei liko vos kelios dienos ar savaitės gyventi. Penktadienį paminėjusi savo aštuntąjį gimtadienį, šeštadienį ji nustėro už savo namų lango pamačiusi beveik keletą tūkstančių giedotojų.

Vienas iš priešmirtinių Delaney norų buvo išgirsti vietos bendruomenę dainuojančią kalėdines giesmes prie jos namų. Išgirdę apie tokį norą, Pensilvanijos miesto gyventojai šeštadienį nusprendė jį įgyvendinti.

Šeštadienį tūkstančiai jų giedodami susirinko prie mergaitės namų. Pasirodymą surengė ir mergaitės draugės iš šokių grupės. Savo pasirodymą susirinkusieji baigė džiaugsminga daina „Su gimtadieniu“. Skaičiuojama, kad prie mergaitės namų susirinko 5-7 tūkst. žmonių.

VIDEO: Kalėdų giesmės prie Delaney namų

Delaney mirė Kūčių naktį. Jos motina „Facebook“ paskelbė, kad mergaitė paskutinį atodūsį išleido 3.10 val. nakties, apsupta šeimos ir draugų. „Aš jos jau ilgiuosi“, – rašė mama.

VIDEO: Kalėdų giesmės prie Delaney namų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min