Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikai 3D Kalėdų Senelį Katedros aikštėje atakuoja klausimais apie Kalėdas ir dovanas

Gruodžio 25–30 dienomis Vilniaus Katedros varpinės bokšte apsigyvens didelis interaktyvus 3D animuotas Kalėdų Senelis.
Organizatorių archyvo nuotr. / Interaktyvus 3D animuotas Kalėdų Senelis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo gruodžio 25 iki 30 dienos prie Vilniaus Katedros varpinės bokšto sostinės gyventojai ir svečiai gali susitikti su „PM Screen Group“ sukurtu interaktyviu 3D Kalėdų seneliu. „Kalėdos Vilniuje 2012“ metu su animuotu Kalėdų seneliu gyvai galintys bendrauti vaikai klausinėja apie Kalėdas, gyvenimą Šiaurės ašigalyje, gautas arba negautas dovanas, deklamuoja eilėraščius, kartu šoka bei dainuoja.

Iki sekmadienio Vilniuje viešėsianti išskirtinis Kalėdų Senelis, jau tris vakarus uoliai bendravo su visais, atėjusiais jį pamatyti. Vaikai smalsiai domėjosi, kaip senelis atvyko į Vilnių, kur ir su kuo jis gyvena, ar turi nykštukų bei elnių. Mažieji skubėjo padėkoti seneliui už gautas dovanas, kai kurie įsidrąsinę prie mikrofono deklamavo eilėraščius ar dainavo daineles, už kurias sulaukdavo audringo Katedros aikštėje susirinkusios publikos palaikymo plojimais. Tiesa, vaikai nebijojo ir pasiginčyti su seneliu. Pastarajam besišnekučiuojant su vienu berniuku ir paminėjus, kad vaiko striukė yra raštuota, šis atkirto: „ne raštuota, o su mašinėlėmis“.

„Manome, kad projektas iš tiesų pasiteisino ir džiaugiamės, kad Vilnius pirmasis pasaulyje sukūrė tokią neeilinę Kalėdų magiją. Vaikai noriai bendrauja su kalėdiniu personažu, kurį profesionaliai įkūnija aktorius, randantis atsakymus net ir į ne visai patogius mažųjų klausimus. O mums tai buvo puiki proga ne tik sukurti inovatyvią Kalėdinę atrakciją, bet ir stipriau padirbėti su technologija, kuri leidžia „atgaivinti“ bet kokį animuotą personažą, galintį realiuoju laiku bendrauti ir reaguoti į aplinką“, – kalba interaktyvų 3D Kalėdų senelį kūrusios „PM Screen Group“ kompanijos vadovas Antanas Stasiūnas.

Projekto kūrėjų teigimu, interaktyvi 3D projekcija ne tik demonstruoja įspūdingas vizualizacijas, bet ir sukuria neeilinę patirtį bet kokio amžiaus žmonėms. Projekcijoje matomas animuotas Kalėdų senelio atvaizdas gyvai komunikuoja su praeiviais „motion capture“ (iš angl. kalbos „judesio fiksavimo“) technologijos pagalba. Naudojant šią technologiją buvo kuriami tokie filmai kaip „Įsikūnyjimas“ (angl. „Avatar“) bei „Šiaurės ekspresas“ (angl. „Polar express“). „Motion capture“ technologijos dėka ekrane ar projekcijoje matomas vizualas gali atkartoti visus žmogaus, kuris su juo sujungtas, judesius bei garsus.

Unikalią Kalėdinę instaliaciją visi norintys dar gali suskubti pamatyti šiandien, šeštadienį ar sekmadienį vakare nuo 19.30 iki 20.30 valandos prie Vilniaus Katedros varpinės bokšto. Atėję galės kartu paskaityti stebuklingą knygą, žvilgtelti į pasakišką Kalėdų senelio kelionę į Vilnių ir, žinoma, pabendrauti su nuotaikingu, lyg iš kino ekrano nužengusiu Kalėdų seneliu.

Akimirkos iš susitikimo su 3D Kalėdų seneliu:

VIDEO: Meet with 3D interactive MoCap Santa Claus in Vilnius - PM Screen

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min