Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 24d. 19:04

Valstybės valdžios atstovai šv. Kalėdų proga linki vienybės ir tikėjimo ateitimi

Algirdas Butkevičius
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Algirdas Butkevičius
Sveikindami šv. Kalėdų proga, valstybės valdžios atstovai gyventojams linki vienybės ir tikėjimo geresne ateitimi.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sakė tikinti, kad Kalėdos gali suvienyti žmones ir atnešti svajonių išsipildymą.

„Tegul šios nakties ramybė ir buvimo kartu džiaugsmas sujungia mus visus į vieną šeimą – darnią ir vieningą Lietuvą. Lai Kalėdų rytas virsta dosnumo ir svajonių išsipildymo stebuklu“, – teigiama prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinime.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigė, kad šventinis laikotarpis yra gera proga apmąstyti nuveiktus darbus.

„Kalėdos – tai metas, kai trumpam sustoja laikas, kai niekur nebeskubame, galime įvertinti tai, ką nuveikėme, kas esame šioje skubančioje dienų tėkmėje, kai pastebime artimųjų padarytus gerus darbus, pasidžiaugiame jų sėkme ir galime jiems padėkoti“, – teigė Seimo pirmininkė.

Premjeras Algirdas Butkevičius tvirtino, kad nueinantys metai nebuvo lengvi, bet, pasak jo, valdžia stengėsi eiti į priekį neskubėdama, ieškodama racionaliausių ir valstybei naudingiausių sprendimų.

„Palydėdami šiuos metus pasidžiaukime pasiekimais ir pasimokykime iš klaidų. Šventes pasitikime su gera nuotaika ir gražesnio, prasmingesnio gyvenimo viltimi“, – teigiama premjero sveikinime.

Seimo opozicijos lyderis konservatorius Andrius Kubilius kvietė tikėti Tėvyne ir ateitimi.

„Net ir sunkiausiais gyvenimo momentais laimi labiausiai tikintys savo idėja, todėl šv. Kalėdų akivaizdoje noriu palinkėti tikėjimo aistros – žibančių akių dirbant savo mylimos Tėvynės, o kartu savo ateičiai“, – teigė A.Kubilius.

Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas teigė, kad šiandien reikia dėmesingumo, supratimo ir atleidimo mūsų šeimose ir visuomenėje.

„Skirtingos pažiūros, nevienoda materialinė, socialinė padėtis ir koncentravimasis į savąjį “aš„ silpnina šeimos ryšius, veda į susvetimėjimą ir vienatvę. Šeimose tiek daug sužeistų žmonių: ligotų, vienišų, nesuprastų. Vis labiau izoliuojama vyresnioji karta, kuri yra istorijos sergėtoja. Tegul ir tie, kurie gyvena šalia, mums nematomą gyvenimą, tampa artimi. Su dėmesingumu ir supratimu pamatykime greta esantįjį ir kurkime su juo bendrystę. Padėkime vieni kitiems oriai pakelti sunkumus, nes kitame atpažįstame Dievo Veidą“, – teigiama arkivyskupo kalėdiniame laiške.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min