Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 13:57

Vilniuje rengiama tradicinė šventė „Lik sveika, Kalėdų eglute“

Renginio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: pernykščio renginio akimirka

Sausio 6 dieną 18 val. Vilniuje šurmuliuos baigiamasis šventės „Kalėdos sostinėje“ renginys.

Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyks šventė visai šeimai „Lik sveika, Kalėdų eglute“.

Tylant didžjųjų švenčių šurmuliui organizatoriai kviečia pakiliai atsisveikinti su eglutėmis, kurios tiek jaudulio ir paslaptingumo įnešė į mūsų namus ir širdis. Ragina neišmesti žaliaskarių į gatvę ar tarpuvartę, o atsinešti į Mokytojų namų kiemelį ir palydėti jas miško globon, įdant kitais metais vėl sugrįžtų į mūsų namus.

Jau nuo 17.30 val. Mokytojų namų kiemo vartai bus plačiai atverti. Visų susirinkusiųjų lauks smagūs žaidimai,  Vilniaus gerų vaikų bendruomenės pažymėjimų įteikimas (tik vaikams už gerus darbus), padėkos laiškų  Kalėdų seneliui rašymas, linksmasis traukinukas ir kitos pramogos, rašoma Vilniaus mokytojų namų atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Nuo 18 val. scenoje, dainomis pasveikins Artūro Noviko džiazo mokyklos ir projekto „X Faktorius“ dainininkai. Suskambus fanfaroms į sceną įžengs paslaptingieji ilgakepuriai miško gyventojai („Teatriuko“ aktoriai), kurie paseks muzikinę pasaką.

Organizatoriai tvirtina, kad kiemo dalyviai nesušals, nes Ilgakepuriai ragins visus kartu dainuoti ir judėti. Zuikis Puikis vaišins skania kakva, o Didieji trys karaliai, kurie vaikščios Vilniaus gatvėmis, užsukę į kiemelį pasveikins sulaukus 2014-ųjų.

Šviečiant fejerverkams ir skambant specialiai šiai šventei sukurtai atsisveikinimo dainai „Eglutės dalia“ pajudės sunkvežimis miško link, išveždamas nupuoštas eglutes ir visų tikėjimą  užgimusiu Kalėdiniu stebuklu.

Primename, kad į šventę kviečiami visi, kurie šventėms puošė Lietuvoje ir užjūrio miškuose užaugintas eglutes ir tie, kurie tausodami gamtą savo namus dabino dirbtinėmis eglaitėmis.

Šventės organizatoriai – Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus mokytojų namai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min