Keturiolikmetis Klaipėdos rajono Vėžaičių miestelio gyventojas socialinėms darbuotojoms pranešė, kad sekmadienį, lapkričio 30 dieną namuose jį smaugė 37-erių metų supykusi mama.
Jaunuolis darbuotojoms pasakojo, kad toks incidentas kilo, nes jis tądien namo grįžo neblaivus.
Įvykis tiriamas.