Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsiųsk nuotrauką – laimėk kvietimus į atsisveikinimą su Hariu Poteriu Vilniuje! (video) (baigėsi)

Filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ pirma dalis
Filmo plakato fragmentas / Filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ pirma dalis
Šaltinis: 15min
0
A A

Hario Poterio gerbėjai – sukluskite! Artėja paskutiniojo filmo apie legendinį burtininką pirmosios dalies pasirodymas Lietuvos didžiuosiuose ekranuose! Jau nuo lapkričio 19 d. kino juosta „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ gundys į kino teatrą užsukti visus lietuvaičius.

Tačiau 15min.lt ir kino teatras „Multikino“ nori užbėgti šiam įvykiui už akių ir pačius pačiausius, ištikimiausius, atkakliausius ir nekantriausius Hario Poterio fanus pakviesti nemokamai pamatyti išankstinį šio filmo seansą lapkričio 18 d. 19.30 val. kino teatre „Multikino“, Vilniuje.

Ką jūs turite padaryti? Ogi tinkamai atsisveikinti su šiuo jaunuoju burtininku! Atsiųskite nuotrauką, kurioje matosi, kaip jūs pagarbiai, originaliai, o gal paslaptingai atsisveikinate su Hariu Poteriu. Įdomiausių nuotraukų autoriai bus pakviesti su draugu ar drauge tapti vienais pirmųjų šios kino juostos žiūrovų Lietuvos ir nemokamai pasižiūrėti filmą „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“!

Nuotrauką siųskite adresu kinas@15min.lt

Nepamirškite parašyti savo vardo, adreso ir telefono numerio. Laiminguosius apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Iki!

VIDEO: Harry Potter and the Deathly Hallows : Part I | OFFICIAL [HD] trailer #2 US (2010) 3D
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min