Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bradas Pittas kraują stingdančiame Quentino Tarantino filme „Išgamos“

Filmas: Išgamos
Filmas: Išgamos
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas stipriausių ir universaliausių šių dienų Holivudo aktorių Bradas Pittas, kuris dar yra ir nuosavos kompanijos „Plan B Entertainment“ prodiuseris, kultinio režisieriaus Quentino Tarantino juostoje „Išgamos“ įkūnyja negailestingą naciams leitenantą.

Tenesio kalnuose užaugęs žydas Aldo Rainas, tapęs leitenantu, varomas keršto troškimo Antrojo pasaulinio karo metais suburia 8 Amerikos žydų karių komandą. Ši komanda nuskraidinama į okupuotą Prancūziją, kur jų misija – sėti baimę tarp vokiečių karių, žudant jų draugus pačių valdomose teritorijose ir pašalinti Trečiojo reicho lyderius. Aldo vokiečių kariams bus žinomas kaip nusikaltėlis Aldo, o jo būrys – kaip išgamos. Ar pavyks B.Pittui įkūnyti griežtą ir kraują stingdantį leitenentą, sužinosime Lietuvos kino teatruose nuo rugpjūčio 28 dienos.

Įdomūs faktai:
Filmas buvo įkvėptas italų režisieriaus Enzo Castellari 1978 m. filmo „Išgamos“, bet tai nėra jo perdarinys.

Juosta pateko į 62-ojo Kanų kino festivalio konkursinę programą ir su kitais pretendentais varžosi dėl „Auksinės palmės šakelės“.

Citatos:
Ltn. Aldo Rainas: „Mano vardas yra ltn. Aldo Rainas ir man reikia 8 kareivių. Mus nuskraidins į Prancūziją, mes persirengsime civilių drabužiais. Mes darysime tik viena – žudysime nacius. Nacionalinės socialistų partijos nariai užkariavo Europą, kad galėtų žudyti, kankinti, intymauti ir terorizuoti. Ir tai yra tai, ką mes žadame daryti jiems. Mes būsime žiaurūs vokiečiams ir dėl mūsų žiaurumo jie sužinos apie mus. Jie ras mūsų žiaurumo įkalčių išmėsinėtuose, išdarkytuose, išdraskytuose brolių kūnuose, kuriuos paliksime, ir negalės neįsivaizduoti, kaip jų broliai kentė mūsų rankose, po mūsų batų padais ar nuo mūsų peilių galų. Vokiečiams bus bloga nuo mūsų, vokiečiai kalbės apie mus ir vokiečiai bijos mūsų. Naciai neturi žmogiškumo! Jie turi būti sunaikinti. Kiekvienas karys mano komandoje skolingas man 100 nacių skalpų. O aš labai norių savo skalpų."

Reklaminis filmukas:

Ruoškitės kariniam veiksmo filmui, kuris traiškys visus jūsų kaulus!

Oficialus filmo puslapis: http://www.inglouriousbasterds-movie.com/

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min