Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kino kodas: „Rizikinga erzinti diedukus“

Kino juostoje „Rizikinga erzinti diedukus“ išvysite ir J.Malkovichių, ir M.Freemaną, ir B.Willisą.
Kadras iš filmo / Kino juostoje „Rizikinga erzinti diedukus“ išvysite ir J.Malkovichių, ir M.Freemaną, ir B.Willisą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos pensininkams arba šiaip senyviems (siela ar kūnu) žmonėms šiek tiek optimizmo turėtų suteikti pastaruoju metu pasirodantys filmai, kuriuose kino veteranai ne tik vaidina save, bet netgi „duoda kruopų“ jaunimui.

Žmonės kartais visai nenori eiti į pensiją, nes jaučiasi reikalingi arba dar nori prisidurti prie pensijos vieną kitą milijoną. Tiesa, kartais užtarnautas poilsis yra geidžiamas, bet nepasiekiamas. Kaip B.Williso herojui – buvusiam CŽV agentui Frenkui. Nelauktai buvę darbdaviai įrašo jį į likviduojamųjų sąrašą ir veteranas turi gelbėtis (o jau ruošėsi pirmajam pasimatymui). Mirtis gresia ne tik Frenkui, bet ir jo buvusiam kolegai Marvinui (J.Malkovichius), kurio nervai gerokai pakrikę. Kaip vėliau sužinosime – ne be priežasties. Frenkas surenka savo veteranų komandą ir pradeda ieškoti, kur šuo pakastas.

Reziumė

Komedijinis trileris „Rizikinga erzinti diedukus“ akivaizdžiai demonstruoja, kad ne visada į pagyvenusius supermenus žiūrėti taip liūdna, kaip į rūstųjį S.Stalonę filme „Nesunaikinami“. Būtini tokių kovinių–nuotykinių greitojo vartojimo produktų sėkmės komponentai – humoro ir autoironijos dozė, liudijanti, kad filmo autoriai priima tai kaip pramogą. Manau, kad ir legendinių aktorių grupė sutiko dalyvauti šiame projekte, tikėdamasi paišdykauti bei pasilinksminti. Ir ką gi – jiems pavyko pasiekti tikslą, vienu ypu pralinksminus ir žiūrovus.

Labiausiai įsimintinas personažas yra neurotiškasis Marvinas. Gaila, kad J.Malkovichius per retai vaidina komedijose. Jis čia nepakartojamas (kaip filme „Perskaityk ir sudegink“). Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad istorijos scenarijus paprastas ir nuspėjamas, bet ne apie tai daina. Pasižiūrėti šią komediją vertą dėl personažų ir jų sąveikos. Jau norisi tęsinio, o taip būna retai. Labai retai.

Faktai

Apie ką mes čia: „Rizikinga erzinti diedukus“ (RED) JAV, 2010 m., 105 min.
Režisierius Robertas Schwentke.
Vaidina: Bruce’as Willisas, Johnas Malkovichius, Helen Mirren ir kt.
ĮVERTINIMAS 3/4 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min