Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Linkin Park“ vokalistas pateko į „Pjūklo 3D“ spąstus (video)

Filmo Pjūklas 3D spąstai atgyja kadras
Filmo „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“ kadras
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikrieji „Pjūklo“ filmų gerbėjai jau spėjo pastebėti, kad šio krauju besisunkiančio siaubo filmo scenarijų visuomet gaubia paslapties šydas, kol jis pasirodo kino teatruose. Nė viena iš pirmųjų 6 dalių nebuvo iš anksto demonstruojama filmo kritikams, o iš aktorių ir filmo kūrėjų būdavo neįmanoma išgauti jokios smulkesnės informacijos.

Tradicijos nesikeičia, nes tokios pačios taktikos laikosi ir naujausios „Pjūklo“ dalies „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“ kūrybinė komanda. Tik iš kelių internete pasirodžiusių filmo nuotraukų, reklaminio filmuko ir aktorių sąrašo turėtų nudžiugti alternatyviojo roko grupės „Linkin Park“ gerbėjai. O gal būtų geriau sakyti, kad nuliūsti, nes į „Pjūklo spąstus“ šįkart pateko ir šios grupės pagrindinis vokalistas Chesteris Benningtonas.

„Galiu atskleisti tik tiek, kad filme mano vardas yra Evanas. Daugiau detalių apie savo herojų negaliu išduoti“, – slapukavo „Linkin Park“ vokalistas Ch.Benningtonas.

Paprašytas šiek tiek plačiau apibūdinti sceną, kurioje vaidina, dainininkas buvo atviresnis. „Galiu pasakyti vieną įdomią detalę, kuri būdinga būtent šiai filmo scenai: jos metu paspęsti spąstai bus skirti ne vienam, bet keletui žmonių. Mačiusieji visas dalis žino, kad „Pjūklas“ tuos pačius spąstus paspęsdavo dažniausiai vienam arba daugiausia dviem žmonėms, tačiau į juos nebūdavo įtraukiamas didesnis kiekis žmonių. Mano atveju bus kiek kitaip“, – intrigavo dainininkas.

„Tai bus labai sudėtingi, tradiciškai išradingi, 3D formatu paspęsti spąstai, todėl, patikėkite manimi, kraujas taškysis jums ant veidų ir visi žiūrovai patirs įvairių emocinių išgyvenimų“, – filmo efektus apibūdino Ch.Benningtonas.

Šis filmas „Linkink Park“ vokalistui toli gražu nebuvo debiutas didžiajame ekrane. Jį galima buvo išvysti abiejose filmo „Adrenalinas“ (org. „Crank“) dalyse bei viename iš TV serialo „Late Night with Conan O'Brien“ epizodų.

Pačiu žiauriausiu ir šiurpiausiu laikomas finalinis „Pjūklo“ filmų etapas „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“ turės 11 įmantriai pakrikštytų erdvinių kankinimo spąstų. Čia įvilioti nelaimėliai bus pasmerkti originaliai ir skausmingai mirčiai.  Septintoji serija prodiuseriams kainavo brangiausiai (daugiau kaip 20 mln. JAV dolerių) ir buvo filmuojama ilgiausiai (net 9 savaites). Darbus sulėtino ypatingo smulkmeniškumo reikalaujančios 3D kameros, nes režisierius Kevinas Greutertas metė ambicingą iššūkį ir privertė naujausią „Pjūklą“ suktis trimačiu režimu, nusprendęs atsakyti į visus iškilusius klausimus, išaiškinti tamsiausias teroro paslaptis bei nustebinti ištikimiausius žiūrovus.

Filmo „Pjūklas 3D: spąstai atgyja“  pasaulinė premjera Lietuvoje – jau šį penktadienį (spalio 29 d.).

 

VIDEO:
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min