Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Režisuojantis aktorius Stallone atveria filmo „Nesunaikinami“ užkulisius dienoraštyje (video)

Filmas „Nesunaikinami“
Kadras iš filmo / Filmas „Nesunaikinami“
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš labiausiai laukiamo šių metų veiksmo filmo „Nesunaikinami“ („The Expendables“) pasaulinę premjerą rugpjūčio 13-ąją – filmo režisierius, scenaristas, prodiuseris ir vienas pagrindinių aktorių Sylvesteris Stallone kviečia žiūrovus iš arčiau susipažinti su būsimo filmo scenomis.

Nekantriausių žiūrovų smalsumą bent šiek tiek numalšinti turėtų specialūs vaizdo dienoraščiai iš „Nesunaikinamų“ filmavimo aikštelės. Juos pristato pats S.Stallone. Pirmajame vaizdo dienoraštyje aktorius ir režisierius žiūrovus supažindina su įkaitų vadavimo scenos filmavimu.

Kūrybinėje filmo virtuvėje sukinėjasi ne tik „Nesunaikinamų“ personalas ir kameros – į filmavimo aikštelę S.Stallone įsileido ir kelis kino apžvalgininkus. Šie su dienoraščio žiūrovais taip pat dalinasi savo įspūdžiais apie S.Stallone režisūrinius darbo metodus, filmo siužetą.

Nesunaikinami“ pasakoja apie elitinę smogikų grupuotę, užsakytą nuversti žiaurų diktatorių Pietų Amerikos valstybėje.

Kulkų, parako ir prakaito kupinoje juostoje vaidina ne tik legendinis Rembo – S.Stallone, bet ir kiti garsiausi veiksmo filmų herojai: Bruce'as Willisasas, buvęs Terminatorius, dabar gubernatorius – Arnoldas Schwarzeneggeris, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Mickey'is Rourke‘as, Dolphas Lundgrenas ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min