Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 6d. 18:33

„Saulėlydžio“ žvaigždė Kellanas Lutzas taps Poseidonu

Kellanas Lutzas filme „Nemirtingieji“
Kadras iš filmo / Kellanas Lutzas filme „Nemirtingieji“

Populiariosios „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė Kellanas Lutzas nusivalė vampyro grimą ir savo raumenis aptempė šarvais – naujame filme „Nemirtingieji“ aktorius įkūnija graikų dievą Poseidoną.

26 metų aktorius pasakoja jau senokai norėjęs pabėgti nuo dailaus vaikino įvaizdžio ir įkūnyti gerokai stipresnės asmenybės personažą. Vaikinas netgi grūmėsi aktorių atrankoje dėl Konano Barbaro vaidmens filme „Konanas Barbaras“ (jis šiuo metu rodomas Lietuvos kino teatruose), tačiau tąkart sėkmė nusišypsojo Jasonui Momoa.

K.Lutzas filme „Nemirtingieji“ atliks jauno jūrų dievo Poseidono vaidmenį.

Filme „Nemirtingieji“ gausu ir kitų kino žvaigždžių. Narsųjį Tesėją filme įkūnija naujasis šių laikų Supermenas – aktorius Henry Cavillas. Jam teko itin patyręs priešas – Holivudo chuliganas Mickey Rourke'as, šįkart tapsiantis kraugeriškuoju titanu Hiperionu. Žavingą pranašę Fedrą juostoje vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ „mylimoji“ Freida Pinto.

Hiperiono armija, žiauriai siaubianti kaimą po kaimo, griauna ne tik graikų namus, bet ir likimus. Po vieno tokio kraugeriško Hiperiono žygio jaunas mūrininkas Tesėjas netenka savo motinos. Įsiutęs vaikinas prisiekia atkeršyti už jos žūtį. Jo ryžtą pakursto ir pranašė Fedra. Merginos vizijose būtent Tesėjas yra tas išrinktasis, kuris vienintelis gali sustabdyti Hiperiono armiją.

Su Fedros pagalba Tesėjas suburia nedidelį pasekėjų būrį ir stoja į nuožmią kovą už šviesesnę žmonijos ateitį.

Nuožmių kovų kupina juosta „Nemirtingieji“ – kinuose jau nuo lapkričio 11 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min