Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Skalvijoje“ – filmas už atliekas, skirtas perdirbti

 Atliekų rūšiavimo konteineriai
„15 minučių“/Eriko Ovčarenko nuotr. / Atliekų rūšiavimo konteineriai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 17 d. 17 val. „Skalvijoje“ nekomercinio kino gurmanai darkart turės galimybę nemokamai pasižiūrėti filmą, kuris bus dovanojamas tiems, kurie į kino centrą atneš perdirbti skirtų atliekų. Šįkart aplinkosaugai neabejingiems žiūrovams bus parodyta apdovanojimų festivaliuose gavusi Olandijos režisierės Threes Anna drama „Paukštis, kuris neskraido“ (2007 m.).

Žalias „Skalvijos“ sezonas yra socialinė akcija, kuria siekiama ugdyti gyventojų buitinių atliekų rūšiavimo įgūdžius, padėti suvokti, jog būtina tinkamai tvarkyti atliekas, nes kitaip į gamtą patenka pavojingų, kenksmingų medžiagų, kyla daug aplinkosauginių problemų.

Prie akcijos šį mėnesį prisideda ir DAROM jaunimas. DAROM – tai pilietinė socialinė akcija, kuria siekiama suburti kuo daugiau švarai ir tvarkai neabejingų gyventojų bei sukviesti juos į visuotinę švarinimosi talką, kuri šiemet vyks balandžio 18 d.

Prieš išeidami į Vilniaus gatves, parkus, pieveles, krantines akcijos dalyviai susitvarkys savo namus ir į „Skalviją“ atneš galvaninių elementų bei smulkios buitinės technikos prietaisų, kurie vėliau bus atiduoti perdirbti arba utilizuoti.

„Savo idėja ir tikslais DAROM akcija yra labai panaši į mūsų Žaliąjį sezoną. Mes kartu siekiame, kad žmonės mąstytų ekologiškai, pagarbiai elgtųsi su gamta ir jos ištekliais, būtų pilietiški ir draugiški. Todėl mielai bendradarbiaujame“, – teigė „Skalvijos“ kino centro direktorė Vilma Levickaitė.

Žaliąjį sezoną „Skalvijos“ kino centrui padeda įgyvendinti atliekų perdirbimo bendrovė „Žalvaris“, ryšių su visuomene kompanija „Publicum“ ir darnios plėtros klausimais konsultuojanti bendrovė „Alchemic“.

Daugiau informacijos apie Žaliąjį sezoną „Skalvijoje“ bei šio mėnesio filmą interneto svetainėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min