Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltijos šalys viešnių teisėmis dalyvaus Londono knygų mugėje

Bolonijos knygų mugė
Karolio Strautnieko ir Rimanto Rolia iliustr. / Knygų mugė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos, Latvijos ir Estijos kultūros ministrai trečiadienį Briuselyje pasirašė susitarimo memorandumą dėl dalyvavimo 2018 m. Londono knygų mugėje viešnių teisėmis.

Šalys ketina skatinti ir remti trijų Baltijos šalių bendradarbiavimą literatūros ir leidybos srityje, skatinti tiesioginį valstybės institucijų ir kultūros įstaigų bendradarbiavimą pristatant Baltijos šalių literatūras pasaulyje.

Pristatydamos Baltijos šalis garbės viešnių teisėmis 2018 m. Londono knygų mugėje, organizuodamos bendrą kultūros ir specialistų programą, šalys bendradarbiaus su Londono knygų muge, Britų taryba ir Jungtinės Karalystės leidėjų asociacija.

Prisistatydamos Baltijos valstybės sieks pabrėžti šalių literatūrų ir kultūrų savitumą bei regioną vienijančius bruožus.

Trijų Baltijos šalių kultūros ministrai susitikime taip pat aptarė bendrus veiksmus švenčiant trijų Baltijos valstybių 100-metį 2018 metais, aptarė iniciatyvas žiniasklaidos srityje, susipažino su Latvijos pirmininkavimo ES Tarybai 2015 metų pirmoje pusėje planais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mugė
Parašykite atsiliepimą apie 15min