Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prasideda išskirtinis trijų malonumų renginys Knygų mugėje: Knyga. Kava. Gyvai

„Makchu Pikchu“
Gyčio Matiuko nuotr. / „Makchu Pikchu“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Visiems pavargusiems nuo knygų stendų labirintų šiemet pirmą kartą suorganizuotas nepriklausomas renginys, kuriame susipina trys gyvenimo malonumai: literatūra, kava ir muzika. „KNYGA. KAVA. GYVAI.“ – tai visas mugės dienas veiksianti jauniems Lietuvos atlikėjams skirta scena, kuri įrengta tradiciškai liberalesniame ir daugiau laisvos erdvės pasiūlančiame mugės „Bukinistų“ pasaže.

„Rūdninkų“ knygynas, Lietuvos atlikėjų ir fonogramų gamintojų asociacija AGATA, kavinių tinklas „Coffee Inn“ ir Vilniuje įsikūręs „Liverpool Indie/Rock Bar“ suvienijo savo jėgas, kad Knygų mugės lankytojams sukurtų ypatingą šventę: nuo ketvirtadienio iki sekmadienio jų laukia net 9 koncertai.

Su knyga rankoje ir kavos puodeliu „Litexpo“ rūmuose kviečiama pasiklausyti „Ora“, „Makchu Pikchu“, Justės Kazakevičiūtės ir Julijos Rušinskytės, „Volumetears“, „R.A.D.D.“, Martin Wall, „Journey of Mintyria“, „Garbanoto Bosisto“ ir „Elle G“.

Penktadienį „Rūdninkų knygino“ stende autografus dalins ir pats Algirdas Kaušpėdas – bus pristatyta naujoji „Anties“ vinilo plokštelė.

Ar knygų mugė – tinkama vieta pristatyti savo muziką? „Tikrai taip, – neabejoja projekto sumanytojas, „Rūdninkų“ knygyno vadovas Deimantas Vainilka. – Knygos ir muzika panašios tuo, kad abi pasakoja istorijas, tik skirtingais būdais. Pernai savo knygyne surengėme pirmuosius koncertus, jie sulaukė labai daug dėmesio. Muzikantams patiko pristatyti savo muziką neįprastoje vietoje. Šiemet džiaugiamės galėdami koncertus tęsti daug didesnėje erdvėje“.

„Knyga. Kava. Gyvai“ koncertus bus galima išgirsti kiekvieną mugės dieną. Vasario 20-22 d. jie vyks vakarais nuo 16 val, o sekmadienį, vasario 23 d. – ryte, 12 val. Tada koncertuosiančios „Elle G“ merginos ne tik pagros, bet ir surengs kūrybines muzikos instrumentų dirbtuves mažiesiems mugės lankytojams.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min