Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 4d. 16:49

Paskutines tarptautines ir lietuviškas muzikines žinias siunčia muzikos ir meno festivalis „Satta Outside“

„Satta Outside“
Organizatorių nuotr. / „Satta Outside“

Jau nuo rugpjūčio 12 d. Šventąją trims paroms alternatyviu kurortu pavers muzikos ir menų festivalis „Satta Outside“. Muzikiniai užsienio programos perlai jau sklando iš lūpų į ausis, o dabar festivalio organizatoriai pristato ir kurorte pasirodysiančius Lietuvos atlikėjus.

Iš per 70 šiemetinę „Satta Outside“ programą sudarančių eilučių Lietuvos atstovams priklauso apie pusę. Tai – ir organizatorių šiemet atrasti, ir nuo festivalio jau neatsiejami bei kartu su juo augantys atlikėjai, kuriantys ir jau atradusiems, ir dar ieškantiems skirtą muzikos spektrą.

Senbuviai, debiutantai, grotuvai ir gitaros

Pirmą tokį riebų pasirodymą savo karjeroje Šventosios arenos scenoje rengia ištikimiems festivalio lankytojams puikiai pažįstami „Despotin Fam“. Vaiper, Liezhuvis ir Shmekla, prisijungę krūvą muzikantų ir vokalisčių, visi kartu pasivadino „The Big Bang Band“. Anot projekto tėčių, repetuojant balsų, būgnų, bosų ir dūdų atrodo gal kiek per daug, bet koncertas tikrai skambės itin galingai. 

Savo plotą festivalio naktyje ras ištikimiausi „Satta“ baro bosų palaikytojai, ciklo „Spectral“ autoriai bei šių kolegos. Lietuviškai muzikai eksportuoti skirtą projektą „Stableface“ bendru šio globotinių pasirodymu pristatys Mark Splinter. Tradiciškai paskutinę „Satta Outside“ naktį improvizuotą pragarą rengs „Mondayjazz“ draugija.

Viena iš „Satta Outside“ scenų šiemet dedikuojama gyvoms ir elektroninėms lietuviškos scenoms kryptims. Čia rikiuosis nuo į diskotekas pučiamuosius atnešusių „Banda Dzeta“ ir elektroakustinio vieno žmogaus orkestro Marko Palubenkos iki „LUMM“ statomų drone ambient sienų ir ironiškų „Repo Senių“ žvilgsnių į hiphopo sceną, nepamirštant ir skirtingoms indie patirties kategorijoms atstovaujančių „No Dog Barking“ ar „Without Letters“.

„Ritmo kovos“ tapo tarptautinėmis

„Despotin Fam“ atstovo Vaiper projektas „Renegades of Bump“ festivalio rėmuose organizuoja jau ketvirtąjį ypatingą pasisekimą turintį „Ritmo kovų“ turnyrą, kuris pagaliau tapo tarptautiniu ir yra palaikomas beatmakerius vienijančios organizacijos „Finest Ego“. Penktadienio naktį dėl geriausio ritmo gamintojo titulo susikaus vos pora išrinktųjų lietuvių bei šių konkurentai iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Baltarusijos, Lenkijos, Ispanijos. Festivaliui persiritus į antrą pusę „Ritmo kovų“ dalyviai ir laureatai surengs draugišką sekmadienio jam session.

Grotuvai, efektų blokai, instrumentai, atlikėjai ir šių gerbėjai bei atradėjai į Šventąją atvyks jau rugpjūčio 12-ąją, penktadienį. Kadangi „Satta Outside“ vyksta ilgąjį Žolinių savaitgalį, į civilizaciją bus galima grįžti tik rugpjūčio 16-ąją. Festivalio bilietų kainodara neatspari rinkos dėsniams, todėl norint sutaupyti juos įsigyti patariama būtent dabar. Apie visas kitas „Satta Outside“ detales išsamiai pasakoja ir pilną atlikėjų sąrašą pristato festivalio tinklalapis www.sattaoutside.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min