Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 13d. 17:38

Talentingi Norvegijos atlikėjai Vilniuje sukurs „norvegišką naktį“

Lucy Swann
Norvegiškos nakties organizatorių nuotr. / Lucy Swann

Šį savaitgalį naktinis skandinaviškas gyvenimas iš Norvegijos klubų trumpam persikels į Vilnių. Antrą kartą vykstančių „Norvegijos dienų Lietuvoje“ proga kylantys šios šalies atlikėjai Lucy Swann, DJ Olle Abstract bei bendras lietuvių bei norvegų projektas „Rasabasa“ menų fabrike „LOFTAS“ sukurs norvegišką dvasią.

Šeštadienio naktį menų fabrike „LOFTAS“, vos pasibaigus krepšinio rungtynėms, klausytojų dėmesį renginyje „Norvegiška naktis“ savo pasirodymu užkariauti sieks viena talentingiausių kylančių Norvegijos popatlikėjų Lucy Swann. Renginyje taip pat dalyvaus daugybę muzikos žanrų savo kūriniuose suvienijantis jungtinis lietuvės Rasos ir norvegų projektas „Rasabasa“, o po koncerto menų fabriko lankytojų laukia Norvegijos naktinių klubų numylėtinio DJ Olle Abstract pasirodymas.

Vos išleidusi debiutinį muzikinį albumą „La Petite Mort“ 2010 metais, jaunoji atlikėja Lucy Swann imta lyginti su tokiomis popmuzikos pasaulio žvaigždėmis kaip Beyonce ar Kate Bush. Įkvėpta soul ir gospel stilių muzikos, dainininkė kritikų yra ypač giriama už jos kūryboje nepriekaištingai derančius elektroninės ir organiškos muzikos elementus.

Menų fabrike šeštadienį taip pat pasirodys daugiau nei trejus metus kartu su keturiais vaikinais iš Norvegijos autentišką, folkloro ir šiuolaikiškų ritmų sintezės persmelktą muziką atliekanti Rasa Bubulytė.

Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Leifas Arne Ullandas džiaugiasi, kad „Norvegiška naktis“ prisideda prie Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimo, puoselėjant modernią kultūrą bei šiuolaikišką muziką.

„Moderni muzika yra labai svarbi daugelio žmonių gyvenimo dalis, tad džiaugiamės, turėdami progą pristatyti lietuviams talentingus savo šiuolaikinės kultūros atstovus ir supažindinti su jų kūryba“, – teigė L. A. Ullandas.

Įėjimas į „Norvegišką naktį“ nuo 22 val. yra nemokamas.

Antrus metus vykstančiais „Norvegijos dienos Lietuvoje“ renginiais supažindinama su norvegų kultūra, Norvegijos skiriama finansine parama įvairioms iniciatyvoms Lietuvoje įgyvendinti bei Norvegijos verslininkų indėliu į Lietuvos ekonomikos stiprinimą.

Daugiau sužinoti apie „Norvegijos dienos Lietuvoje 2011“ renginius galima oficialioje Norvegijos Karalystės ambasados Lietuvoje interneto svetainėje www.norvegija.lt ir socialinio tinklalapio „Facebook“ puslapyje „Norvegijos dienos Lietuvoje“ (www.facebook.com/Norvegijos).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min