Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Burbiškio dvare – jubiliejinė Tulpių žydėjimo šventė

Geltonos tulpės
Photos.com / Geltonos tulpės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Burbiškio dvaro sodyba jau dešimtą kartą džiugins lankytojus žydinčių tulpių žiedais, gera nuotaika ir atnaujintas dvaro pastatais, įdomiomis dar nematytomis ekspozicijomis, pagražėjusiu parku ir romantiškais pasivaikščiojimų takais. Gegužės 8 d. čia vyks jubiliejinė 10-oji Tulpių žydėjimo šventė.

Šventės pradžia – 11 val. Atvykusieji kviečiami aplankyti restauruotus dvaro pastatus ir žydinčias tulpes, kurių dvaro parke yra apie 300 rūšių. Lankytojų lauks unikali restauruotų gramofonų, patefonų, klinkstonų, grafonolų, aristonų ir muzikinių dėžučių paroda, restauruoti senoviniai traktoriai ir automobiliai, kuriuos pristatys jų šeimininkai Klementas Sakalauskas, Gitautas Žičkus ir Robertas Grigaitis.

Susirinkusius linksmins Šiaulių miesto pučiamųjų orkestras, Radviliškio merginų modernaus šokio grupės „Aistra“, televizijos projekto „Triumfo arka“ nugalėtojas, tarptautinių konkursų laureatas, operos solistas Liudas Mikalauskas ir atlikėja Vaida Genytė, Simonas Donskovas, Irena Starošaitė, Vitalija Katunskytė su dukra Monika, grupės „4FUN“ ir „Vairas“.

Tulpių šventėje pakviesti dalyvauti LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, LR Seimo pirmininkė Irena Degutienė, LR Seimo pirmininko pavaduotojas Česlovas Vytautas Stankevičius, LR Seimo nariai Algirdas Butkevičius, Algimantas Salamakinas, Kazimieras Kuzminskas, ministrai Dainius Kreivys ir Donatas Jankauskas, Lietuvos miestų merai, kiti garbūs svečiai.

Laukiama delegacijų iš Gruzijos, Lenkijos Grodzisk Mazovieckio, Gniezno miestų, Rusijos Sergejevo Pasado miesto. Kaip ir kasmet, Tulpių žydėjimo šventėje dalyvauja Adomo Baženskio, padovanojusio dvarą Radviliškio rajono savivaldybei, artimieji.

Šventės dalyvių ir svečių laukia liaudies meistrų gaminių mugė, pramogos su žirgais, įvairūs atrakcionai. Ikimokyklinio amžiaus vaikai, neįgalieji įleidžiami nemokamai. Bilieto kaina: suaugusiems – 15 Lt; vaikams – 10 Lt.

„Šventė kasmet vis populiaresnė, sulaukiame svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Tikimės, kad šiemet šventėje tulpėmis ir turininga programa gėrėsis 20 000 žmonių,“ – teigė Egidijus Prascevičius, Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio direktorius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min