Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos diena – galimybė nupiešti miesto ateities viziją

Europos sąjungos vėliava
„Scanpix“ nuotr. / Europos sąjungos vėliava
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Nacionalinė Europos dienos šventė šiais metais organizuojama Panevėžyje. Šio miesto pateikti pasiūlymai Europos Komisijos atstovybei Lietuvoje, kaip įgyvendinti Europos dienos projektą, labiausiai atitiko šventės viziją – Panevėžio miesto iniciatyva ir ambicija kurti naujovėms atviro miesto įvaizdį bei kūrybiškai spręsti aktualias miestiečiams problemas.

Šeštadienį Panevėžyje organizuojamame renginyje „Kuriantis Europos miestas“ veiks kūrybinės ir ekomeno dirbtuvės, mugės, vyks koncertai ir menininkų bei amatininkų improvizacijos. Be to, Laisvės aikštės skverelyje šventės dalyviai nuo 13 val. galės spalvinti drobes su trimis panevėžiečių pasiūlytomis ateities miesto vizijomis, kurias galima būtų įgyvendinti, pasinaudojus Europos Sąjungos fondų parama, teigiama Finansų ministerijos pranešime.

Minint Europos dieną, penktadienį Rokiškio gyventojai ir svečiai kviečiami piešti savo miesto viziją prie Rokiškio krašto muziejaus, vėliau pasiklausyti koncerto.

Ruošiantis šventei, balandžio mėnesį panevėžiečiai ir rokiškėnai dalijosi vizijomis apie savo miestų ateitį, o vėliau išrinko geriausias idėjas, kurios galėtų pakeisti ir pagražinti miestus, pasinaudojus ES struktūrine parama.

Minėtus renginius Rokiškyje ir Panevėžyje, susijusius su pagrindine Europos metų tema – kūrybiškumu ir naujovėmis, organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje drauge su Finansų ministerija bei miestų partneriais.

Organizuojamos šventės – tai puiki proga atkreipti Panevėžio ir Rokiškio gyventojų dėmesį į Europos Sąjungos struktūrinės paramos teikiamas galimybes miesto plėtrai.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min