Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 5d. 11:41

Jau po kelių dienų Vilnius nušvis baltai

Renginio akimirka
BFL/ Mindaugo Vaičiulio nuotr. / Renginio akimirka

Įspūdingiausias naktinis klubas šalyje – taip kasmetę didžiausią šokių muzikos šventę pristato jos rengėjai.

Lazeriai, fejerverkai, milžiniškos judančios LED dekoracijos, garsūs pasaulio diskotekų vedėjai ir tūkstančiai baltai apsirengusių, į šiuolaikinės šokių muzikos ritmą iki paryčių linguojančių jaunų žmonių. Tokius vaizdus, kurių galima prisižiūrėti tik daugiatūkstantiniuose Vakarų šalių festivaliuose, gegužės 7 dieną, šeštadienį bus galima pamatyti ir Vilniaus „Pramogų arenoje“.

„Argi nenuostabu gyventi laisvoje Lietuvoje? Juk sovietmečiu niekas negalėjo įsivaizduoti apie tokį renginį, į kurį susirinktų tūkstančiai žmonių, apsirengusių baltais drabužiais, ir visą naktį šoktų pagal hauso muziką. Bet dabar tai yra realu ir reikia didžiuotis, kad tokie dalykai vyksta mūsų žemėje, – džiaugėsi vienas renginio sumanytojų Mindaugas Jonaitis. – Beveik milijonines investicijas siekiantis renginys sutraukia tūkstančius žmonių, kurie susilieja baltos spalvos minioje“.

Šėls žinomos žvaigždės

22 val. prasidėsianti ir tik 7 val. ryto pasibaigsianti šventė – jau šeštus metus šį festivalį organizuojančios Kauno kompanijos „Pure Culture“ sumanymas.

„2006 metais į pirmąjį renginį susirinko tūkstantis žmonių. Šiemet esame tikri, kad susirinks iki 7 tūkst. šokių muzikos mėgėjų. Lietuva – nedidelė šalis, tad manome, kad toks lankytojų skaičius yra rekordas. Verta pastebėti, kad gerokai didesnį gyventojų skaičių turinčiose Europos šalyse, tarkime Olandijoje, Danijoje, į tokius renginius susirenka net apie 60 tūkst. baltai apsirengusių žmonių“, – pasakojo renginio prodiuseriai.

Kaip ir kiekvienais metais, „Pure Future White“ scenoje pasirodys įspūdingais honorarais garsėjančios šokių muzikos žvaigždės iš užsienio. Pagrindine vakaro žvaigžde taps transo muzikos dievu vadinamas olandas Marco V – legendinių „Sensation“ vakarėlių etatinis vedėjas.

Atsakingai ruošiasi

Be jo, renginio scenoje pasirodys ir aktyviausi lietuviškos šokių scenos veikėjai – Virus J ir Justinas Xara. Jau ne vienus metus grandioziniuose „Pure Future“ festivalio renginiuose pasirodantis vilnietis Justinas Xara pasakojo, kad šventėms ruošiasi itin atidžiai ir kruopščiai.

„Pure Future“ renginiai visada buvo išskirtiniai masyvumu, kokybe ir euforine atmosfera. Grodamas juose pasikraudavau teigiamų emocijų visam mėnesiui. Niekada nepamiršiu, kai 2008 metais su Julija (Fedotova) grojome Trakų pilyje – tąsyk gavome ypatingų emocijų pliūpsnį. Kiekvienam renginiui, ar grodavome atskirai, ar su Julija, stengdavomės atrinkti vis kitokį pasirodymą, nes skirdavosi erdvės, datos, norėdavosi šiek tiek paeksperimentuoti, kad ištikimiausiems gerbėjams nebūtų nuobodu klausytis.

Matyti, kad „Pure Future White“ populiarumu beveik nenusileidžia Trakų pilies renginio sėkmei, tad jam ruošiuosi itin atsakingai. Mano grojamos muzikos stilius priklausys nuo pasirodymo trukmės. Iki galo nenoriu atskleisti, ką išgirs atėjusieji į renginį, tačiau jie liks maloniai nustebinti“, – renginio išvakarėse kalbėjo daugiau kaip dešimtmetį vakarėliuose grojantis Justinas Xara.

Staigmena po staigmenos

Programoje numatytas ir gyvai grojančios elektroninės muzikos grupės koncertas. Pasirodys išskirtiniais kostiumais pasipuošę šokėjai, akrobatikos meistrai tiek ore, tiek ant specialaus podiumo. Norintiesiems išskirtinės prabangos ir turintiesiems VIP bilietus, bus siūlomos papildomos atrakcijos. Viena jų – šampano buteliai bus nuleisti iš palubių, o gėrimą į taures supils ore besisupančios žavios akrobatės. VIP bilietai jau visi parduoti.

Į renginį griežtai nebus įleidžiami jaunesni nei 18 metų ir ne baltai apsirengę asmenys. Organizatoriai atvykstančiųjų prašo atsinešti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Temos: 2 Balta Spalva
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min