Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje – tarptautinis akmens skulptūros simpoziumas

Panevėžys
Panevėžio miesto savivaldybės nuotr. / Panevėžys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį, birželio 6 d. 14 val. Galerijoje XX. Panevėžyje bus atidarytas tris savaites truksiantis IV tarptautinis akmens skulptūros simpoziumas „Skulptūra tarp mūsų. Laisvė“.

Simpoziume planuoja dalyvauti 5 profesionalūs skulptoriai iš Lietuvos ir užsienio - Thierry Lauwersas (Belgija), Ozguras Turhanas (Turkija), Rumenas Dimitrovas (Bulgarija), Antanas Balkė (Lietuva), Vytautas Tallat-Kelpša (Lietuva). Jie „Aukštaitijos vandenų“ bendrovės teritorijoje kurs dekoratyvinio pobūdžio skulptūras laisvės tema. 

Pasak projekto vadovo, skulptoriaus, Panevėžio dailės mokyklos direktoriaus V.Tallat-Kelpšos, tarptautinis akmens skulptūros simpoziumas Panevėžyje pradėtas organizuoti nuo 2005 m. ir vyksta kas dvejus metus. Skulptoriai miestui yra padovanoję akmens skulptūrų, kurios jau puošia miesto centrą – Laisvės aikštę ir Senvagę. Šiemet sukurtas akmens skulptūras ketinama pastatyti Sausio 13-osios skvere. 

Iki birželio 22 d. skulptoriai ne tik kurs skulptūras, bet ir susipažins su miesto ir šalies lankytinomis vietomis. Birželio 22 d. 16 val. vyks simpoziumo uždarymas, skulptūrų pristatymas visuomenei.

Tarptautinio akmens skulptūros simpoziumo rėmėja – Panevėžio miesto savivaldybė.

Išsamesnė informacija tel. 8 656 09490 (V.Tallat-Kelpša).

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min