Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 30d. 16:11

Popietės su Čekuoliu keliauja po Lietuvą

Algimantas Čekuolis
„Alma littera“ nuotr. / Algimantas Čekuolis

Kovo ir balandžio mėnesiais Algimantas Čekuolis pakvies savo gerbėjus kartu praleisti popietes įvairiuose Lietuvos miestuose. Susitikimų metu vienas žinomiausių Lietuvos televizijos veidų pristatys Loretos Paškevičienės parengtą knygą „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“.

„Knygas rašau labai retai ir kuo toliau, tuo rečiau, nes žmonės gyvena įdomiai, kiekvienas savaip – kam jiems varginti akis skaitant? Leidykla – kitos nuomonės. Jai atrodo, kad kai kurie dalykai, apie kuriuos pasakoju per Lietuvos televiziją, neturi pradingti. Dar mane įtikinėjo, kad akimis perskaitytą tekstą išmintingas žmogus supranta geriau negu išgirdęs ar pamatęs mirgančiame ekrane. Todėl atsirado ši knyga. Be to, didelis džiaugsmas žinoti, kad kažkas, galbūt toli nuo čia, bendrauja su manimi“, – sakė Algimantas Čekuolis.

Rašytojui ir žurnalistui Algimantui Čekuoliui – 77-eri. Jis yra vyriausias televizijos laidos vedėjas pasaulyje. Iš kur tokie žmonės atsiranda? Iš kokio šulinio, kokioje parapijoje tiek jėgų semiasi? Knygoje „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“ – atsakymai į šį klausimą ir į daugelį kitų: apie pasaulį ir jo reiškinius, apie žmogaus ir žmonijos paslaptis, nuodėmes ir galimybes. Į knygą sudėti faktai ir patirtis nustebina, provokuoja, verčia susimąstyti, pataria. Taktiškai, išmintingai, šmaikščiai – „čekuoliškai“.

Renginiai vyks:

balandžio 3 d. 16.30 val. Marijampolės apskrities viršininko administracijoje (Vytauto g.28, Marijampolė);

balandžio 24 d.  17 val. Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai);

gegužės 8 d.  17 val. Panevėžio teatre „Menas“ (Vasario 16-osios g. 19, Panevėžys);

gegužės 15 d. 17 val. Klaipėdos apskr. I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje (H. Manto g. 25, Klaipėda).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min