Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūzijos legenda Mišelis Legranas atvyksta į Lietuvą

Prancūzijos legenda Mišelis Legranas atvyksta į Lietuvą.
Organizatorių nuotr. / Prancūzijos legenda Mišelis Legranas atvyksta į Lietuvą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 27 dieną Vilniuje, Kongresų rūmuose puikios muzikos kūrėjo, pianisto-virtuozo, dirigento bei dainininko Mišelio Legrano (Michel Legrand) valiai paklus garsus Maskvos kamerinis orkestras „Maskvos virtuozai“. Maestro Mišelį Legraną lydės žmona, puiki arfistė, Katrin Mišel, teigiama išplatintame pranešime.

Mišelis Legranas – Prancūzijos legenda

rancūzų kompozitorius, klasikinės ir džiazo muzikos virtuozas, dirigentas Mišelis Legranas yra sukūręs muziką daugiau nei 200 kino filmų, rašo muziką miuziklams, įrašė daugiau nei 100 albumų, buvo įvertintas 3 „Oskarais“ bei 5 „Grammy“ nominacijoje „Geriausia muzika“ ir dar ilgas sąrašas nominacijų bei apdovanojimų puošia kompozitoriaus biografiją. Maestro dirbo su Franku Sinatra, Šarliu Aznavuru, Barbara Streisand, Luiza Minelli ir kitais ryškiausiais atlikėjais. Būdamas 20-ies M.Legranas subūrė savo orkestrą ir pradėjo savo, kaip kompozitoriaus kūrybinį kelią. Jis pradėjo kurti dainas, muziką Rolano Peti baleto trupės spektakliams. Būdamas 23-ejų Maestro pristatė savo pirmąjį albumą „Aš myliu Paryžių“ (I love Paris), kuris iškart tapo instrumentinės muzikos bestseleriu. Tikroji šlovė Maestro pasiekė 60-aisiais, kai jis sukūrė muziką dviem Žako Demi kino filmams: „Šerburo lietsargiai“ ir „Merginos iš Rošforo“. Mišelis Legranas – gyvoji Prancūzijos Legenda. Skambant jo muzikai žmonės įsimyli, bučiuojasi ir svajoja apie laimingą ateitį! Tai šiuolaikinis kompozitorius, kuriam „niekas muzikoje nesvetima“. Jo profesionalumas pakylėja lengvąją muziką lig aukščiausių viršūnių ir tuo pačiu padaro prieinamas sudėtingiausias klasikinių, simfoninių veikalų partitūras eiliniam klausytojui.

2010 metai Prancūzijoje paskelbti Mišelio Legrano metais ir sutampa su kompozitoriaus kūrybinės veiklos 50-mečiu.

Kamerinis orkestras „Maskvos virtuozai“ Pasaulyje pripažintas geriausiu, kamerinis orkestras „Maskvos virtuozai“ Vilniaus publikai labai gerai pažįstamas ir užsitarnavęs ypatingą palankumą, yra visada laukiamas. Publika pamėgo šį orkestrą už unikalią muzikavimo manierą, nepriekaištingą profesionalumą ir kaskart sukuriamą nepakartojamą koncerto atmosferą. Jau 30 metų orkestrui vadovauja Maestro Vladimiras Spivakovas. Būtent jo genialumo, 30 metų darbo su orkestru rezultato dėka, lig šių dienų „Maskvos virtuozams“ leidžiama vadintis geriausiu kameriniu orkestru pasaulyje.

Koncerte skambės populiariausi Mišelio Legrano kūriniai:

Watch What happened
La Valse des Lilas
You Must Believe In Spring
What Are You Doing The Rest Of Your Life?
Dingo Lament
Dingo Rock
I Will Say Goodbye
Yentl
Ray Blues
Un Parfum de Fin du Monde
Family Fugue
Summer 42
Les Parapluie de Cherbourg  
The Windmills of Your Mind

Klausytojų laukia įspūdingas, originalus ir ryškus pasirodymas!

 
 
Komentarai
Temos Prancūzija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min