Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodykit meilę muzikai

Parodykit meilę muzikai
Organizatorių nuotr. / Parodykit meilę muzikai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai ateina viena diena metuose, kai visi turi galimybę parduoti absoliučiai visą raudonos spalvos šlamštą... „Look Like....“ pagerbdami kioskelių pasididžiavimą – priklijuojamas raudonas širdeles, kviečia parodyti meilę muzikai – mūsų gyvenimo garso takeliui!

Kai mes užsimerksim, tu mums rėk! Kai mes šoksim, tu galėsi paspausti „pause“ mygtuką. Sulaikyti ir įsiminti tai, kas sukelia visus stiprius jausmus kuriuos myli ir kuriems meldiesi. Per šią dieną, mes tavęs nepaliksim vieno, padovanosim antrąją pusę. Tą, su kuria galėjai pasiūbuot pagal muziką tik fantazijose prieš užmiegant.

Ateik, nes mes norim būti tavo meilės objektu. Ir tuo raudonu lipduku ant pradinuko skruosto... Norim sutilpt į vieną sakinį nuo „Love is..“ kramtomos gumos pakelio, ir širdelės statulėle, kioske,  norėtumėm būti... Stipriai norim, kad ne sveikintum, o liestum....ir negalėtum naglai meluot, atėjęs pas mus atgal, prisiuostęs kito, svetimo žmogaus...Norėtumėm ko nors tikro, o ne komerciško… ir , kad pasakytum tai, ką nori, tiesiai į akis, o ne per A2. Ir dar labai norim, kad mes taptumėm kaip Chuck'o Noriso parodija.. kuri viską gali, tik negali niekaip pasibaigt... Prisiminėm, kad norim būti labiau sukalbamesni, kad išdrįstum paprašyti to, ko norime abu. Ir dar kai ko norėtumėm...ir tik trumpai, tik vieną dieną, kol isteriškai poruosis aplinka.

Visa tai galėtumėm, nes norėtumėm, pasakyti tau… ir tu žinai kur. Mes nesufleruosim nieko, necenzūruosim nieko, paliksim atvirą erdvę tau, tavo jausmam... tavo ekspresijai. Turi atsiminti vieną: „What happens in Woo stays in Woo“

 Susitiksim. 2010 02 13 @Woo. Būk

Live: „Commix Funky Sound“

Imantas ( vokalas ) 
Gabija ( vokalas )
Kastis ( klavišai )
Vytukas Rasimavicius ( gitara)
Gediminas Svilas ( bosas )
Gediminas Augustaitis ( mušamieji )

Dj's:

SiSi ( Zip Fm )
Edvinas ( Look Like... )
Amber Slou ( Look Like... )
Weedines ( Look Like... )

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min