Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gegužės 30d. 18:30

Tarptautiniame jaunų menininkų susitikime „Bitė Vilnius“ – gyva kūryba ir betarpiškas bendravimas

Projekto „Bitė Vilnius“ eksponatas
„Bitė Vilnius“ organizatorių nuotr. / Projekto „Bitė Vilnius“ eksponatas
Šv. Jono gatvės galerijos rūsiuose birželio 5 d., 17 val., atidaroma paroda „Bitė Vilnius“ – tarptautinis jaunų menininkų susitikimas.

Vilniuje Šv. Jono gatvės galerijoje vyks Baltijos ir Skandinavijos šalių jaunų menininkų susitikimas „Bitė Vilnius“. Projekto tikslas – betarpiškas bendradarbiavimas ir gyva kūryba. Projektas suteikia galimybę jauniems menininkams kartu savaitę kurti Vilniuje ir pristatyti publikai savo kūrybą, kuri apima darbus tradicinėje parodinėje erdvėje (instaliacijos, video, tekstai, kūrybinės dirbtuvės) ir sukurtus gyvo pasirodymo metu. Projekto uždaviniai – atskleisti publikos požiūrį į apčiuopiamą ir neapčiuopiamą kūrybą galerijos erdvėje ir Vilniaus mieste. Susitikimo metu vyks renginiai, į kuriuos kviečiami visi norintys.

Birželio 5 d. (trečiadienis) 17 val. vyks parodos atidarymas. Menininkai, atvykę į Vilnių, pirmas dvi projekto dienas kurs ir konstruos savo darbus galerijos erdvėje, Šv. Jono gatvės galerijos gotikiniuose rūsiuose. Būtent šitų kūrinių pristatymas vyks per parodos atidarymą. Tą patį vakarą taip pat projekto dalyviai pristatys savo video ir animacijos darbus, sukurtus per pastaruosius metus.

Birželio 7 d. (penktadienis) 16 val. vyks „Perfomansų vakaras“. Tai laisvas renginys, kurio metu menininkai kurs, improvizuos ir skaitys savo sukurtus tekstus publikos akivaizdoje. Pasiklausyti, klausti ir dalyvauti kviečiami visi.

Šis projektas vyksta studentų iniciatyva ir vienija kūrybines jėgas iš penkių Baltijos ir Skandinavijos dailės akademijų:

Vilniaus Dailės Akademiją (LT), Estijos Dailės Akademiją (ES), Suomijos Dailės Akademiją (FIN), Tromso Šiuolaikinio Meno Akademiją (NO) ir Julando Dailės Akademiją (DK). Projekto dalyviai: Sten Saarits (Estonia), Pille-Riin Jaik (Estonia), Maarit Mustonen (Finland), Søren Krag Nielsen (Denmark), Johanne Lykke Poulsen (Denmark), Julie Stavad Nielsen (Denmark), Emilia Rosenkrantz (Denmark), Anna Cecilia Leitao (Denmark), Tue Brisson Mosich (Denmark), Marija Griniuk (Lithuania/Dk), Kostas Navasaitis (Lithuania), Giedrė Apyvalaitė (Lithuania), Vanda Padimanskaitė (Lithuania) Tatjana Symon(Lt),Indrė Mickaitė (Lt),Miglė Grigutytė (Lt).

Parodą Šv. Jono gatvės galerijoje žiūrovai galės apžiūrėti iki birželio 8 d.

Išsamiau su projekto programa ir dalyviais galite susipažinti svetainėje: www.bitevilnius.nu

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie 15min