Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečių kvapą gniauš snieglentininkų triukai

Šeštadienį Liepkalnio žiemos trasoje, Vilniuje, susirinko snieglenčių sporto mylėtojai.2006 metais snieglenčių diena buvo pradėta švęsti tarptautiniu mastu, 2008-aisiais, sulaukusi didelio pasisekimo, ši šventė paplito ne tik Europoje, bet taip pat įžengė į Kanadą, JAV, Rusiją, kitas Pasaulio šalis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Šeštadienį Liepkalnio žiemos trasoje, Vilniuje, rinksis snieglenčių sporto mylėtojai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sniego mylėtojus žiema lepina – sąlygos užsiimti sportu puikios. Džiaugiasi ir snieglenčių mėgėjai, kurie šį šeštadienį Vilniaus Liepkalnio žiemos trasoje susirinks parodyti įspūdingų triukų.

Ant Liepkalnio (Minsko pl. 2) vyksiančios varžybos pavadintos „Possible Air“, jas rengiančios snieglentininkų komandos „Possible“ garbei. Beje, renginys skirtas atšvęsti šios, kaip organizatoriai tikina, vienintelės snieglentininkų komandos Lietuvoje 5 metų gimtadienį.
Kaip tikino „Possible“ komandos atstovas ir renginio organizatorius Gintaras Akcijonaitis, pasiruošimai renginiui vyko net keletą dienų – snieglentininkų pasirodymams buvo įrengtas specialus tramplinas, 4 metrų aukščio pakyla.
Varžybų metu bus uždaryta pusė vadinamojo Liepkalnio „varlyno“, o žiūrovai galės patogiai stebėti besirungiančių pasirodymus nuo kalno. Organizatoriai žadėjo, kad atėjusieji šildytis galės tiesiai ant kalno vaišindamiesi kava ir energetiniais gėrimais ar greta esančioje kavinėje.
„Snieglenčių sportu užsiimti gali bet kas. Tam reikia tik noro. Žinoma, atliekant triukus reikia nugalėti baimę ir turėti kantrybės“, – kviesdamas vilniečius stebėti renginį sakė G.Akcijonaitis. Anot jo, varžybose turėtų pasirodyti apie 30 dalyvių, iš kurie geriausieji bus apdovanoti vertingais prizais, o pelnęs pirmąją vietą gaus įspūdingą snieglentę. „Possible Air“ varžybos vyks trimis etapais: pirmasis etapas, pusfinalis ir finalas.
„Įspūdingų vaizdų tikrai netruks. Prieš finalinius važiavimus publiką išjudins grupė „Brosided“, kuriai „akompanuos“ per degantį trijų metrų skersmens ratą šokantys snieglentininkai. Ką jau kalbėti apie žadą atimsiančius sportininkų triukus pasirodymų metu“, – neeilinį reginį žadėjo organizatorius.
Varžybų pradžia – 15 val. Po jų vyksiančio vakarėlio „Opium“ klube, Islandijos g. 4, pradžia – 22 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min