Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 10d. 15:15

Laida „Super L.T.“ ieško vedėjų!

Jogaila Morkūnas ir Violeta Blėdienė
Lietuvos ryto TV nuotr. / Jogaila Morkūnas ir Violeta Blėdienė

Esi žaisminga, daugiau nei patraukli mergina, kurią žvilgsniu bando nurengti ne tik keturiasdešimtmečiai? Esi linksma, bet ne buka, nebijai provokuoti ir pasikandžioti? O gal tu – savim patenkintas, bet nepasipūtęs, drąsus, suprantantis humorą ir mokantis juoku užkrėsti kitus vaikinas? Domiesi Lietuvos žvaigždžių gyvenimu, politika ir aukštuomenės intrigėlėmis? Nori išbandyti laimę elektros kėdėje? Atsiprašome – laidos vedėjo kėdėje? Taip laidos „Super L.T.“ komanda kviečia visus norinčius išbandyti save vedėjų amplua.

„Lietuvos ryto“ televizijos laida „Super L.T.“ ieško naujų sielų bei naujų veidų ir skelbia konkursą „Aš esu geresnis už bet kokią žvaigždę“. Ateik, įrodyk ir pasiimk savąją eterio dalį. Įrodyk, kad esi talentingesnis (-ė), gražesnis (-ė), sąmojingesnis (-ė), protingesnis (-ė), žodžiu, „-esnis“ visomis prasmėmis ir kad tau „dzin“ apkalbos bei pykčio strėlės, kad negąsdina darbas ekstremaliomis sąlygomis.

Tavo pašaukimą ir sugebėjimus geriausiai įrodytų intriguojamas garso arba vaizdo įrašas su bet kuria Lietuvos žvaigžde. Laiko tokiam interviu sukurti (kad ir telefonu) turi dar dvi savaites. Konkurso laimėtojas ir laimėtoja išbandys „Super L.T.“ vedėjų kėdę šalia Violetos Repčenkaitės-Blėdienės ir Jogailos Morkūno kėdes.

Beje, laukiame tik pilnamečių būsimų žvaigždžių bei išsamių gyvenimo aprašymų, be abejonės, su nuotrauka, pageidautina – savo, su išdėstyta motyvacija, aprašytais talentais ir, labai pageidautina, žvaigždės interviu. Jei jautiesi esąs pašauktas šiai misijai ir gabesnis už bet kokią žvaigždę, nestabdyk ir rašyk laidos „Super L.T.“ komandai. Laidos kūrėjai laukia laiškų iki kovo 24 d., o jūs laukite įtemptos atrankos.

Temos: 1 „Super L.T.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min