Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Antarktida 2011“: BTA apdraudė pasaulio lietuvius, keliausiančius slidinėti į šalčiausią žemės tašką

Ekspedicijos dalyviai Vilniaus oro uoste
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ekspedicijos dalyviai Vilniaus oro uoste
Šaltinis: Antarktida.lt
0
A A

Pasaulio lietuvių kalnų slidinėjimo mėgėjų asociacija (PLKSMA) organizuoja ekspediciją į Antarktidą – tolimiausią, atšiauriausią ir sunkiausiai pasiekiamą Žemės vietą, kur pirmą kartą istorijoje surengs kalnų slidinėjimo varžybas. Dvidešimt aštuonių lietuvių grupę Kelionės draudimu į Antarktidą apdraudė draudimo bendrovė BTA.

„Džiaugiamės galėdami pasirūpinti varžybose dalyvausiančių lietuvių saugumu. Vis dar esant sunkiai ekonominei situacijai, verslas turėtų kaip įmanoma labiau prisidėti prie panašių iniciatyvų ir projektų. Šios varžybos ne tik pramoga, bet ir Lietuvos vardo garsinimas pasaulio kontekste”, – sakė Eglė Berentienė, BTA marketingo projektų vadovė.

Kalnų slidinėjimo varžybose Antarktidoje dalyvausiantys lietuviai bus apdrausti daugiau nei 4,2 mln. litų draudimo suma, kurios didžiąją dalį sudaro suma, skirta būtinajai medicinos pagalbai. Be to, atsižvelgiant į tai, kad kelionė yra ypač tolima, ekspedicijos dalyviai yra maksimaliai apdrausti nuo įvairių rizikų, galinčių įvykti kelionėje, į kurias be būtinosios medicinos pagalbos taip pat įeina draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo draudimas, kelionės jungties praradimai.

„Ekspedicija į Antarktidą reikalauja ypatingo pasirengimo, o be BTA kelionės draudimo ji tiesiog neįvyktų. Keliautojams į Antarktidą be daugelio kitų sąlygų keliamas reikalavimas turėti ir galiojantį draudimo polisą, todėl visi draudimo dokumentai buvo persiųsti į ekspedicijos laivą, kur jie kruopščiai tikrinti, ar atitinka padidintus reikalavimus sveikatos draudimui ir evakuacijai nelaimingo atsitikimo atveju“, – kalbėjo ekspedicijos organizatorius Algirdas Valantiejus.

Pasaulio lietuvių ekspedicija į Antarktidą vyks kovo 3–24 dienomis. Ekspedicijos metu planuojama užfiksuoti savotišką rekordą – didžiausią vienu metu išsilaipinusių lietuvių skaičių Antarktidos žemyne. Tuo tarpu slidinėjimo, kaip tokio pobūdžio varžybos, atokiausiame pasaulio žemyne, vyks pirmą kartą.

Antarktida.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min