Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 1d. 11:58

Nuotykių parke šalia Palangos susižalojo septynmetis

Nuotykių parke šalia Palangos susižalojo septynmetis
Parko lankytojų nuotr. / Nuotykių parke šalia Palangos susižalojo septynmetis

Susižalojusį septynmetį slauganti kauniečių šeima atvirauja, kad apsilankymas HBH pramogų komplekse sugadino jų vasaros atostogas. Berniukas nukrito nuo kelių metrų aukštyje iškeltų laipynių ir susilaužė kairės rankos dilbį. Tėvai kaltę verčia prastai atrakcionų apsaugai.

Netoli Palangos įsikūrusiam nuotykių parkui  lankytojų šeima iš Kauno pažėrė priekaištų. Lietingą ketvirtadienio popietę kauniečiai laiką leido miške šalia pramogų komplekso. Kaip pasakoja šeimos galva, septynmetis sūnus staiga užlipo ant kelių metrų aukštyje iškeltų laipynių ir nukrito. Berniukui skubiai iškviesti medikai. Į Klaipėdos vaikų ligoninę išvežtam septynmečiui diagnozuotas kairės rankos dilbio lūžis.

Nelaimę išgyvenusi šeima jau atsikvėpė, tačiau priekaištai nuotykių parko valdytojams dar kibirkščiuoja. Sužeisto septynmečio gimdytojai piktinasi, kad ekstremalių atrakcionų teritorija visiškai neaptverta ir joje lankytojai gali vaikštinėti net tada, kai parkas nedirba, ir šalia nėra jokio už saugumą atsakinto asmens.

Septynmetis  staiga užlipo ant kelių metrų aukštyje iškeltų laipynių ir nukrito.  Į Klaipėdos vaikų ligoninę išvežtam berniukui diagnozuotas kairės rankos dilbio lūžis. 

Nuotykių parko vadovybė nesigina, kad jų teritorijoje iš tiesų susižalojo septynmetis. Tačiau kaltės dėl incidento neprisiima.

„Atrakcionai įrengti miške, o viso miško neužtversime. Tačiau yra aiškūs užrašai, kad laipioti be instruktoriaus negalima. Patys lankytojai turi žiūrėti savo vaikus. Tą dieną, kai įvyko nelaimė, parkas net nedirbo. Buvo paliję, tad tokiu oru ekstremalūs užsiėmimai čia  negalimi. Matyt, ir pats vaikas paslydo ant sušlapusios medienos“, – situaciją nupasakojo parko direktorė Greta Nagytė.

Pašnekovė tikina, kad nesusimokėjus, neišklausius instruktoriaus pamokymų ir neturint specialios  įrangos, į atrakcionus griežtai draudžiama lipti. Tačiau dažnas pramogų lankytojas bando prasmukti ir nemokamai pasikarstyti kelių metrų aukštyje. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min