Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 1d. 11:03

Angelina Jolie ir Bradas Pittas prieš pat futbolo čempionatą Ukrainoje įsivaikino berniuką iš Donecko

Angelina Jolie ir Bradas Pittas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Pastaruoju metu sklandė daug kalbų, kad Holivudo aktorė Angelina Jolie gali lauktis ketvirtojo vaiko su partneriu, aktoriumi Bradu Pittu. Garsi pora yra ne kartą sakiusi, kad jų turimas gausus šešių vaikų būrys – dar ne riba. Sekmadienio naktį Lietuvos laiku A.Jolie ir B.Pittas išleido pranešimą spaudai, kuriuo jie paskelbė dar padidinę savo šeimą.

„Su džiaugsmu norime pranešti, kad prie Shiloh, Vivienne, Knoxo, Paxo, Maddoxo ir Zaharos prisijungė naujas šeimos narys. Mūsų namuose jau įsikūrė mažasis Bogomiras. Jis atkeliavo tolimą kelią iš Ukrainos, tačiau jau apsipranta naujuose namuose“, – People.com cituoja poros siųstą pranešimą.

Kaip teigia užsienio žiniasklaida, 36-erių A.Jolie ir 48-erių B.Pittas vienerių Bogomirą įsisūnijo Donecke. Aktorė su partneriu lankėsi Ukrainoje dar prieš kelis mėnesius, kuomet A.Jolie dairėsi galimybės reklamuoti savo režisūrinį debiutą, filmą „Kraujo ir medaus šalyje“. Tąsyk pora viešėjo Kijeve, Dnepropetrovske, Donecke ir Lvove.

„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir jo motociklas
Bradas Pittas ir jo motociklas

A.Jolie ir B.Pitto kelionės maršrutą pakoregavo būsimas XIV Europos futbolo čempionatas, kuris birželio 9 - liepos 1-ąją dienomis vyks būtent aktorių aplankytuose miestuose. Teigiama, kad apžiūrėti būsimas futbolo aistruolių susibūrimo vietas troško B.Pittas. Jis yra ne tik didelis motociklų, krepšinio, golfo, bet ir futbolo gerbėjas. Šia aistra jį užkrėtė bičiulis Davidas Beckhamas, ne tik prieš kelerius metus nusivedęs garsų aktorių į keletą varžybų, bet ir pamokęs profesionalių judesių.

Kol B.Pittas domėjosi futbolu, A.Jolie apsilankė keliose našlaičių prieglaudose. Donecke sutiktas mažylis Bogomiras iš karto pavergė garsios moters širdį ir ji nutarė su berniuku nebesiskirti. Partneris jos sprendimą palaikė.

Kaip juokauja Ukrainos žiniasklaida, dabar Bogomirui atviras kelias ne tik į Holivudą, bet ir į D.Beckhamo mokinių gretas.

AOP nuotr./Angelina Jolie su vaikais
Angelina Jolie su vaikais

Naujojo A.Jolie ir B.Pitto šeimos nario, 1-erių Bogomiro vardas reiškia „Taika su Dievu“. Nors garsi aktorių pora religingumu negarsėja, aktorė yra Jungtinių Tautų ambasadorė, pasisakanti už taiką pasaulyje.

Jolie-Pittų šeimos vaikai

Pirmąjį vaiką, Maddoxą A.Jolie įsivaikino viena, 2002-aisiais Kambodžoje, dabar jam 10-metų. 2005-aisiais aktorė iš vienos Etiopijos našlaičių prieglaudos įsivaikino mergaitę Zaharą, jai šiuo metu 6-eri. 2005-ųjų gruodį B.Pitto atstovai pranešė, kad aktorius nori tapti A.Jolie įvaikių įtėviu.

2006-ųjų gegužę A.Jolie Namibijoje pagimdė pirmą biologinį jos ir B.Pitto vaiką, dukrą Shiloh. 2007-ųjų kovą A.Jolie įsivaikino berniuką Paxą iš Vietnamo, jam dabar 8-eri. Kadangi pagal Vietnamo įstatymus nesusituokusios poros negali kartu įsivaikinti, tad pirma Paxą įsivaikino A.Jolie, o vėliau ir B.Pittas. 2008-ųjų liepą A.Jolie Prancūzijoje pagimdė dvynukus Knoxą ir Vivienne.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min