TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Meridianą“ įsigijo pramogų verslo atstovai

Brigantiną įsigiję verslininkai jau yra parengę „Meridiano“ interjero bei išorės vaizdo viziją.
„Dr.Who“ nuotr. / Brigantiną įsigiję verslininkai jau yra parengę „Meridiano“ interjero bei išorės vaizdo viziją.
Šaltinis: 15min
0
A A

Uostamiesčio simboliu vadinamą „Meridianą“ už simbolinį litą įsigijo Klaipėdos bendrovė „Pramogos tau“, įsipareigojusi burlaivį suremontuoti dar iki šiųmetės Jūros šventės. Verslininkai žada, kad naujam gyvenimui atgijęs „Meridianas“ ne tik puoš miestą – jis turėtų tapti naktiniu traukos centru, o taip pat skrosti bangas tarptautinėse regatose.

Svarstymų kapitališkai restauruoti garsiąją brigantiną būta jau daug metų. Visgi kalbos ir likdavo kalbomis suvokiant, kad tokia iniciatyva pareikalautų milžiniškų lėšų – esą pastatyti panašų naują laivą kainuotų du ar net tris kartus pigiau.

„Tikriems klaipėdiečiams turėtų būti sunkiai suvokiama, kaip galima numoti ranka į istoriją, į šiltus kiekvieno iš mūsų prisiminimus, kurie susiję su šiuo burlaiviu, ir manyti, kad galėtume turėti kažkokį pigesnį „Meridiano“ pakaitalą“, – kalbėjo UAB „Pramogos tau“ atstovė spaudai Jurga Barkauskaitė.

Savivaldybei paskelbus konkursą, varžytis dėl „Meridiano“ įsigijimo iš viso panoro trys įmonės, tačiau dvi netikėtai atsiėme savo paraiškas. Manoma, jog kitus pirkėjus išgąsdino „Meridiano“ remonto kaštai.

Šiandien UAB „Pramogos tau“ savivaldybėje pasirašė galutinę pirkimo sutartį. Miesto valdžios atstovus verslininkai pakvietė jau per Jūros šventę įvertinti, jų pačių žodžiais tariant, „stulbinamus pokyčius“.

Naujų brigantinos šeimininkų užmojai platūs – jų teigimu, iš Ispanijos pakviesti specialistai dar iki šiųmetės Jūros šventės suspės atlikti kapitalinį laivo remontą. Jis turėtų kainuoti apie 2 mln. litų.

Dar 500 tūkst. litų bendrovė skirs burlaivio interjero atnaujinimui, profesionalios garso ir apšvietimo sistemos įrengimui. UAB „Pramogos tau“, valdanti populiarų naktinį klubą Klaipėdoje „Dr.Who“, yra pasiryžusį denį paversti išskirtine šokių aikštele, kurioje galėtų linksmintis apie 300 žmonių. „Meridiano“ kajutėse atsiras baras ir poilsio zonos VIP svečiams. 

Šis klubas ant vandens veiks savaitgaliais, o vasaros sezonu – ir kitomis dienomis. Projekto sėkme neabejojama – verslininkai tiki, kad atsiras daugybė norinčių pasilinksminti išskirtinėje vietoje. Pirminiais paskaičiavimais, „Meridiano“ kapitalinį remontą veikiantis klubas turėtų atpirkti per dvejus metus.

„Bendrovės „Pramogos tau“ darbuotojai aistringai žavisi buriavimu, tad „Meridianą“ esant progoms būtinai išnaudos varžybose. Turime netgi ambicijų rengti tarptautinę regatą „Dr.Who“ taurei laimėti“, – pažymėjo „Pramogos tau“ atstovė spaudai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min