Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 04 01, 15:00

Sashos Son akibrokštas: tegul Montvydas važiuoja į „Euroviziją“, o aš nenoriu

Naujienų portalą 15min.lt pasiekė netikėta žinia. Dainininkas Sasha Son prasitarė, kad neketina atstovauti Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ konkurse.
Sasha Son pažadėjo atsakyti į labiausiai rūpimus 15min.lt skaitytojų klausimus.
Sasha Son 15min.lt patikino, kad „Eurovizijoje" tikrai nedalyvaus. / Asmeninio albumo nuotr.

Paskutinę kovo mėnesio dieną Sasha Son pareiškė, kad nebeturi jokio noro dalyvauti „Eurovizijoje“. Vaikinas patikino, kad Europa scenoje jo tikrai neišvys, nes į Maskvą jis nevyks. Esą kokybiškam pasirodymui surengti neužtenka pinigų, o lipti į sceną, kai pasirodymas neišbaigtas, atlikėjas nenori. Neva tai sugadintų profesionalaus dainininko įvaizdį.Negavome valstybės paramos, todėl negaliu surengti pasirodymo, į kurį įdėjau daug vilčių, – nusivylęs Sasha Son.

„Teisę atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ perleidžiu Donatui Montvydui“, – 15min.lt tikino Sasha Son.

„Negavome valstybės paramos, todėl negaliu surengti pasirodymo, į kurį dėjau daug vilčių“, – kalbėjo dainininkas.

15min.lt žiniomis, „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovauti turėtų „Dainų dainos“ finale antrojoje vietoje likęs Donatas Montvydas. Kol kas nėra aišku, ar D.Montvydas vyks į Maskvą, tačiau pats atlikėjas tokios galimybės neatmeta. Esą liko labai nedaug laiko pasirodymui tobulinti.

Jei ir D.Montvydas atsisakytų atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse, pasirodyti galėtų grupės „69 danguje“ merginos. Pramogų pasaulio užkulisiuose pasigirdo kalbų, esą merginų pasirodymo pageidautų rusų oligarchai. Neva kai kurie jau pasiūlė paremti merginų grupę bei pažadėjo užsakyti koncertų privačiuose vakarėliuose Maskvoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min