TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – naujas abonementinis mokestis

Mokestis už laikraštį bus įtrauktas į komunalinių mokesčių eilutę.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Mokestis už laikraštį bus įtrauktas į komunalinių paslaugų eilutę.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nelengvas šalies ekonomikos recesijos laikotarpis pasiekė ir nemokamą dienraštį „15min“. Nuo balandžio šis dienraštis, taupant leidybos sąnaudas, tampa mokamu – miestiečiams už jį įvedamas simbolinis 15 centų mėnesinis abonementinis mokestis.

„Kadangi ekonomika sulėtėjusi, pamanėme, kad žmonės bus geranoriški ir padės mums ištverti šį sunkų laiką. Mes stengiamės, pateikiame naujienas greitai ir objektyviai, esame pozityvūs, todėl, manau, galima šiek tiek pasidalyti sąnaudomis su savo skaitytojais“, – sprendimą įvesti simbolinį mokestį argumentavo bendrovės „15 minučių“ generalinis direktorius Tomas Balžekas.

Anot jo, už laikraštį nuo šiol reikės susimokėti, o norintys skaityti žinias nemokamai, galės naudotis naujienų portalu 15min.lt.

Skaitytojų patogumui, pagal susitarimą su Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos savivaldybėmis mėnesinis mokestis už laikraštį atskira eilute bus įtrauktas į mokėjimą už komunalines paslaugas  ir atkeliaus kartu su šia sąskaita. 

„Didelių problemų įtraukti mokestį į komunalinių paslaugų eilutę nebus. Tam pritarė ir miesto taryba“, – sakė už sostinės socialinius reikalus atsakingas vicemeras Stanislovas Šriūbėnas.

„Sprendimą įvesti abonentinį mokestį vertinu pozityviai. Juk nemokamų pietų nebūna. Laikraštis yra kauniečių mėgstamas, tad sunkmečiu nelabai gali būti nemokamas. Suprasdama nelengvus laikus, miesto taryba nutarė įvesti  rinkliavą už „15min“ laikraštį", – teigė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

„Visiškai palaikau šį mokestį. Balandį taryba rengiasi priimti sprendimą, kuriuo iš politikams mokamų vadinamųjų kanceliarinių išmokų 25 litai kas mėnesį bus išskaičiuojama dienraščiui „15 min“. Iki šiol tarybos nariai laikraštį skaitė už dyką. Negi gaila iš gaunamų 800 Lt skirti porą dešimčių už naujausią informaciją? Tegu visi susimoka“, – sakė Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius.

Kai kurioms gyventojų grupėms bus taikomos naujojo abonementinio mokesčio lengvatos. Nuo jo  bus atleidžiami pensininkai, visi studentai, vieną ir daugiau vaikų auginančios šeimos. Lengvatos skirtos ir bedarbiams bei verslininkams, kurie iki mėnesio pabaigos pristatys pažymas, kad iš įmonės neatleido darbuotojų. Seimo nariams lengvata bus suteikta pristačius pažymą apie per mėnesį išleistas kanceliarines lėšas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min